zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Kleszczowa w gminie Pilica: wypadek z maszyną rolniczą. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [WIDEO+ZDJĘCIA]

W poniedziałek 10 sierpnia około godziny 8:00 w miejscowości Kleszczowa (gmina Pilica) doszło do wypadku z maszyną rolniczą.

Zgłoszenie dotyczyło ręki wciągniętej przez prasę w maszynie rolniczej. Mężczyzna, który uległ wypadkowi był przytomny w trakcie interwencji. Jego życiu prawdopodobnie nie zagraża niebezpieczeństwo.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawi mnie dlaczego do każdego nawet drobnego zdarzenia dysponuje się tyle jednostek straży pożarnej. Przecież to są koszty. Czy ręki nie uwolniła by jedna jednostka a druga zabezpieczała lądowisko ? Tutaj widać minimum 4. Może jestem w błędzie.

    • Byłem na miejscu, dzięki dotykowemu zestawowi narzędzi hydraulicznych udało się dużo szybciej uwolnić rękę z prasy. Na miejscu były dwie jednostki OSP Kleszczowa i PSP Zawiercie

    • Podatnik jak ulegnie kiedyś wypadkowi to zobaczy jak to jest….. Życie i zdrowie jest najważniejsze na miejscu dopiero się okazuje czy potrzebna 1 jednostka czy 10 Zastanów się następnym razem i nie pisz takich bzdur bo ośmieszasz się i sprawiasz przykrość pokrzywdzonemu i jego bliskim….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.