zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności Powiat

Jarmarki Wielkanocne w Zawierciu i regionie [PLAKATY]

Wielkanoc za 4 tygodnie, zbliża się czas jarmarków i kiermaszów wielkanocnych.

Reklama

Oto informacje o jarmarkach w Zawierciu, Ogrodzieńcu i Siewierzu.

Jarmark w Kromołowie

Jarmark w Ogrodzieńcu

Tegoroczny Jarmark Wielkanocny odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2017r. na Placu Piłsudskiego w Ogrodzieńcu w godz. 10.00 – 17.00. Organizatorzy przewidują następujące atrakcje: stoiska handlowe z rękodziełem artystycznym, ozdobami wielkanocnymi, upominkami, biżuterią, stoiska m.in. z góralskimi specjałami, miodami od miejscowych pszczelarzy, babami i mazurkami, degustacje potraw wielkanocnych, występy artystyczne.

Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu oraz Prezes „ZAMEK” sp. Z o.o. do udziału w przedsięwzięciu zapraszają zainteresowanych wystawców, przedsiębiorców, twórców ludowych i rzemieślników. Do współpracy zachęcamy szczególnie przedsiębiorców, którzy oferują produkty spożywcze: tradycyjne wędliny, wypieki, warzywa, owoce, soki, miody, nalewki i browary rzemieślnicze oraz wiele innych produktów tradycyjnych, ekologicznych, regionalnych, a przede wszystkim smacznych i zdrowych. Do udziału w jarmarku zapraszamy również wystawców prezentujących różnorodne rękodzieło i rzemiosło, tj.: kraszanki, pisanki, palmy, zdobione jaja zabawki ludowe, garncarstwo, ceramikę, malarstwo, rzeźbę, decoupage, wyplatanie ze słomy, wikliniarstwo. Motywem przewodnim prezentowanych przedmiotów powinna być Wielkanoc, aby posłużyć mogły jako dekoracje lub sztuczne upominki.

Udział w Jarmarku jest BEZPŁATNY i może być niewątpliwie okazją do promocji swojej firmy i produktów. Ogrodzieniecki Jarmark cieszy się coraz większą popularnością , udział w nim pomoże pozyskać nowych klientów oraz spopularyzować markę swojej firmy. Zachęcamy Państwa do zgłoszenia swojego stoiska.

Na zgłoszenia czekamy do 31.03.2017r. (piątek) do godz. 15.00 kontakt: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ogrodzieńcu Plac Wolności 24, (32) 67 32 044. Osoby do kontaktu Beata Stypa – Rus; Marta Bejgier.

Wystawców prosimy o zapoznanie się z regulaminem tegorocznego Jarmarku dostępnym na stronie www.mgok.ogrodzieniec.pl w zakładce Działalność MGOK – Dokumenty do pobrania

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Ogrodzieniec

 

Jarmark w Siewierzu

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.