zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności Powiat

Jan Zamora nowym radnym Rady Powiatu Zawierciańskiego

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Zawierciańskiego ślubowanie złożył Jan Zamora, nowy radny powiatowy.

O sprawie pisaliśmy w lutym (szczegóły dostępne TUTAJ).

Zgodnie z decyzją Komisarza Wyborczego w Częstochowie nowym radnym został Jan Zamora, który złożył ślubowanie podczas jubileuszowej pięćdziesiątej sesji rady powiatu. Jan Zamora zastąpił Zbigniewa Roka, który zrezygnował z pełnionej funkcji w lutym. Przypomnijmy, że sprawował już mandat radnego w poprzedniej kadencji – czytamy na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Zawierciu.

Podczas sesji Rada Powiatu przyjęła również projekty uchwał m.in. w sprawie nadania imienia Liceum Ogólnokształcącemu w Szczekocinach oraz Branżowej Szkole I Stopnia w Szczekocinach. Od 1 września br. placówki będą nosić imię Romana Czerneckiego.

3 KOMENTARZE

  1. Radni wszechmogacy co zrobiliscie dla powiatu zero albo prawie zero inwestycji…nie przylaczono powiatu do GZM…..wstyd najbardziej niezadbany powiat fatalna infratruktura drogowa …wstyd wstyd i hanba lepiej zrezygnyjmy powiatu niz ma taki byc! albo przylaczmy sie do swietokrzyskiego

  2. najlepiej do pow. włoszczowskiego……..a tak serio SZA ma racje hu….sie zrobilo w powiecie jestesmy skansenem ekonomicznym…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.