zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

III Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek [PLAKAT+AUDIO]

W najbliższych dniach w Łazach odbędzie się kolejna edycja Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

W zeszłym roku gościliśmy wykonawców m.in. z czterech powiatów: będzińskiego, zawierciańskiego, olkuskiego i myszkowskiego. Widzimy po liczbie zgłoszeń i ich zasięgu, że Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek cieszy się coraz większą popularnością i prestiżem. Nadal czekam na zgłoszenia solistów, grup wokalnych, zespołów i chórów. Warunkiem udziału w przesłuchaniach jest dostarczenie w terminie do 5 stycznia karty zgłoszenia. Można skorzystać z tradycyjnej formy lub poczty elektronicznej – mówi Karol Hadrych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie festiwalem zaplanowano dwa dni przesłuchań – 11 i 12 stycznia. Koncert Laureatów połączony z wręczeniem nagród odbędzie się 13 stycznia, początek o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. Występy oceniać będzie profesjonalne jury.

Honorowy Patronat nad III edycją Festiwalu objęli: Starosta Powiatu Zawierciańskiego, Burmistrz Łaz, Lokalna Grupa Działania “Perła Jury”, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Związek Gmin Jurajskich. Patronat medialny: Echa Łaz, portal zawiercianskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.