zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Darmowe kalendarze “Dawne Zawiercie”

W tym roku po raz kolejny Centrum Rozwoju Lokalnego z Zawiercia wydało kalendarze z cyklu “Dawne Zawiercie”.

Darmowy kalendarz formatu A1 jest do odbioru w biurze organizacji przy ul. Zaparkowej 23 w Zawierciu. W kalendarzu znalazły się fotografie pochodzące z prywatnych zbiorów, m.in. nieistniejące już stawy Towarzystwa Akcyjnego Zawiercie, budowa wiaduktu kolejowego na rzece Warcie oraz dawne rondo na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Aptecznej.

Wraz z darmowym kalendarzem Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało również kalendarze, które można zakupić w cenie 4 zł w biurze Centrum Rozwoju Lokalnego przy ul. Zaparkowej 23, a także w wybranych punktach Społem: ul. Gen. Sikorskiego 22 („Centrum”), ul. Paderewskiego 14 („Nasz Dom”), ul. Spacerowa 15 (Węglowiec), ul. Blanowska 122 („Szok!”), ul. Oświatowa 15, ul. Stary Rynek 4, ul. Miodowa 12A, ul. Okólna 10, ul. Borowa 31.

Album wydano w twardej oprawie formatu A4 na papierze kredowym, a wszystkie fotografie opatrzono podpisami w języku polskim i angielskim. Publikację opracowało Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy ze Społem PSS w Zawierciu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.