zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności Powiat

Chcesz zostać dyrektorem MOK-u lub biblioteki w Porębie? Oto oferty pracy w urzędach

Szukasz pracy w administracji państwowej? Zobacz, jakich pracowników poszukują urzędy gminy i instytucje publiczne w powiecie zawierciańskim.

Już jutro (wtorek 10 kwietnia) zakończy się nabór na stanowisko Podinspektora ds. księgowości budżetowej w Urzędzie Miasta i Gminy Ogrodzieniec. Wśród wymagań znajduje się m.in. wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia, finanse, rachunkowość; trzyletni staż pracy zawodowej w księgowości; znajomość obsługi komputera, w szczególności umiejętność obsługi programów typu MS Office. Szczegółowe informacje TUTAJ.

Do piątku 13 kwietnia mają czas ci, którzy chcą aplikować na stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Zawierciu – Referent w Wydziale Inwestycji i Projektów. Wymagania? M.in. co najmniej średnie wykształcenie, przynajmniej 2-leni staż pracy w ramach umowy o pracę oraz znajomość przepisów kilku ustaw (m.in. ustawa prawo budowlane, ustawa o zamówieniach publicznych, ustawa o samorządzie gminnym czy kodeks postępowania administracyjnego). Więcej informacji TUTAJ.

Z kolei do 2 maja 2018 r. mają czas osoby zainteresowane objęciem stanowiska Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Porębie, a także Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Więcej informacji TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.