zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Zakończył się 6. Photo Summer Day [ZDJĘCIA]

We wtorek 20 sierpnia w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej zakończyła się VI edycja Letniego Festiwalu Fotograficznego Photo Summer Day.

Tegorocznym tematem przewodnim była “Fotografia Reportażowa” obejmująca fotografię portretową, ślubną, streetową czy dokumentalną. Uczestnicy wzięli udział nie tylko w wykładach ale także starannie przygotowanych warsztatach w niesamowitym miejscu jakim jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Jedną z propozycji, która zaskoczyła wszystkich był pierwszy oficjalny trening zeszłorocznej niespodzianki PlusLigi KS Aluron Virtu CMC Zawiercie. To już XII Festiwal Fotograficzny organizowany przez JPT na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na każdym z nich pojawiają się znane nazwiska świata fotografii, pasjonaci fotografii oraz największe marki związane ze sprzętem. W ciągu trzech dni uczestnicy spotkają się z znanymi fotografami i oraz specjalistami w tej dziedzinie – informuje grupa Jurassic Photo Team.

Festiwal był objęty patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików okręg śląski. Podczas imprezy można było oglądać wystawy fotograficzne: Marek Lapis — “Biało Czerwone”, Jerzy Kleszcz — “dla IGRZYSK dla CHLEBA”, Erika Badalyan — “Zamknięty warsztat”.

Zdjęcia: Jurassic Photo Team

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.