zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

1. Rodzinne Zawody Rowerowe w Ogrodzieńcu [ZDJĘCIA]

W sobotę 5 października 2019 roku w gminie Ogrodzieniec, odbyły się pierwsze rodzinne zawody rowerowe zorganizowane przez Stowarzyszenie RDNR Ogrodzieniec pod honorowym patronatem burmistrz gminy.

Zawody rozgrywane były w poszczególnych grupach wiekowych, od juniorów poprzez młodzież, kobiety a na mężczyznach kończąc. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był 6-letni Antoś, a najstarszym zawodnikiem 66-letni mieszkaniec Ogrodzieńca Pan Fabian. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność a zwycięzcom gratulujemy. Stowarzyszenie RDNR Ogrodzieniec to grupa pasjonatów jazdy rowerem, której nadrzędnym celem jest promowanie zdrowego trybu życia, eksplorowania obecnych jurajskich szlaków rowerowych i wytaczania nowych. Rower to nasza pasja. Dołącz do nas po więcej informacji zapraszamy na nasz fanpage oraz stronę internetową rdnr.pl – informuje stowarzyszenie.

Źródło: Stowarzyszenie RDNR Ogrodzieniec

3 KOMENTARZE

  1. Świetnie,że są ludzie pozytywnie zakręceni ,którym coś się chce robić bezinteresownie dla innych.Szkoda ,że nie powstało takie stowarzyszenie gdy jeszcze mieszkałam lat temu w Ogrodzieńcu. Gratuluje pomysłu inicjatorom i pokazania ,że jednak można zwłaszcza ,że nawet zaangazował się urząd miasta w inicjatywę.Brawo Pozdrowienia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.