essay verification engine-eve2 good big words essays why cats are awesome essay anthropology review essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

Zespół LemON wystąpi w Zawierciu [PLAKAT]

W Walentynki, czyli 14 lutego 2020 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu wystąpi LemON, którego liderem jest Igor Herbut.

Jesienią 2019 roku LemON zagrał jedyne w swoim rodzaju koncerty w całej Polsce. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmiały najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych. Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co działo się na scenie. “Niezwykły był to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzyła się jesienią – kiedy wyruszyliśmy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną. Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach. Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Stało się i byłem blisko Was. Na bębnach zagrał Harry. Na pianinie – Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat – Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołaczna. Ja zaśpiewałem i zagrałem najpiękniej jak umiałem. Wy byliście i oddychaliście razem z nami. Ten czas był tak piękny, że postanowiliśmy pobyć jeszcze trochę z tymi emocjami i z Wami. Z radością ogromną oglaszamy część II naszej akustycznej trasy i miejsca gdzie ponownie bedziemy mogli się spotkać. W lutym czekamy na Was w Wejcherowie, Zawierciu, Wrocławiu, Częstochowie, Lublinie. Do zobaczenia – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Zespół LemON jest polsko-łemkowsko-ukraińskim zespołem muzycznym  założonym w 2011 roku z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta. Do najbardziej znanych utworów zespołu należą: “Napraw”, “Wkręceni” czy “Scarlett”.

Więcej informacji o biletach można znaleźć TUTAJ.

Zdjęcie: Facebook LemON

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange