zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

Zawierciański Informator Weekendowy – 17 marca 2017

Zawierciański Informator Kulturalny zmienia nazwę – na Zawierciański Informator Weekendowy. Poza tym wszystko pozostaje bez zmian. Zapraszamy!

Piątek – 17 marca

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – Pilica

Koncert Artura Gotza – Zawiercie

Dzień otwarty szkoły – Siamoszyce

Wieczór Miłosierdzia – Zawiercie

Koncert w MOK-u – Zawiercie

Sobota – 18 marca

Miejski Ośrodek Kultury – kino:
11:00 – Munio: Strażnik Księżyca (2D)
16:00 – Wszystko albo nic (2D)
18:00 – Wszystko albo nic (2D)
20:00 – Wszystko albo nic (2D)

Wszystko albo nic – opis:
Kiedy oficjalnie przyznajesz, że liczysz swoje orgazmy, w nadziei na udany związek zawieszasz nad łóżkiem mandalę seksu, a wszyscy twoi przyjaciele są singlami, którzy bez powodzenia szukają prawdziwej miłości to znaczy, że trzeba coś w życiu zmienić. Lindę od bardzo wczesnego wieku zaczęły interesować książki z półki „tylko dla dorosłych”. Obecnie, zrażona do relacji damsko-męskich i mająca na swoim koncie bezpowrotnie zakończony długoletni związek, jest współwłaścicielką księgarni z literaturą, której bliżej do „Kamasutry” niż „Krecika”. Jej partnerką w interesie i najlepszą przyjaciółką jest Vanda – pragnąca przygód nimfomanka, która brzydzi się spotykaniem tego samego mężczyzny dwie noce z rzędu, nie mówiąc już o poznawaniu jego imienia. W prowadzeniu sklepu pomaga im Edzio – ubóstwiający mięsne potrawy gej, który podobnie jak jego dwie koleżanki, w głębi serca pragnie spotkać „tego jedynego”. Wszystko zmieni się, gdy do życia grupy przyjaciół wkroczy czterech mężczyzn: wysoki, zadbany i niezwykle wrażliwy (szczególnie na dietę inną niż wegetariańska) Leo, lekko siwiejący i lubujący się w młodszych kobietach profesor uniwersytecki (Krzysztof Tyniec), rozsądny i zabójczo przystojny biznesmen (Michał Żebrowski) oraz romantyczny i czarujący lekarz (Paweł Deląg). Chociaż miłość to same kłopoty, to i tak trójka przyjaciół odda się jej bez reszty.
Reżyseria: Marta Ferencová
Scenariusz: Marta FerencováEva Urbaníková
Obsada: Tatiana Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Lubo Kostelný, Ondřej Sokol, Petra Hřebíčková, Zuzana Kronerová.
Polska/ Czechy/ Słowacja 2017, 107 min., od 15 lat, komedia romantyczna

 

Szafing – Poręba

 

Zajęcia “Kreatywne dzieciaki” – Zawiercie
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Szymańskiego 2, Pałacyk Szymańskiego – wieża
godz. 11.00
Zajęcia Kreatywne dzieciaki – dla wcześniej zapisanych dzieci. Będziemy przygotowywać rzeczy związane ze Świętami Wielkanocnymi. Udział bezpłatny

 

 

Mecz Viretu CMC Zawiercie

 

Niedziela – 19 marca

Miejski Ośrodek Kultury – kino:
11:00 – Munio: Strażnik Księżyca (2D)
16:00 – Wszystko albo nic (2D)
18:00 – Wszystko albo nic (2D)
20:00 – Wszystko albo nic (2D)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.