zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności Kultura i rozrywka

Za nami druga edycja “Roztańczonego Zawiercia” [WIDEO + ZDJĘCIA]

W piątek na Placu św. Jana Pawła II przy fontannie miejskiej odbyła się druga edycja “Roztańczonego Zawiercia”.

Podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla Gabrysi Szczepary, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu I.

W trakcie “Roztańczonego Zawiercia” uczestniczyli instruktorzy zumby (Aneta Woś, Anna Łągiewka, Aneta Ciszewska, Kaja Nowicka, Andrzej Ciborowski, Krystian Frajer, Martyna Gawlik, Sylwia Zimna), a także Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Zawierciańska Drużyna Skautowa, Klub Miłośników Tańców Swingowych Let’s Rock, Szkoła Tańca Ole Ola (z choreograf – Aleksandrą Gajek), Szkoła Tańca Dance Don’t Wait, Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca “Zawiercie” oraz Dziecięcy Zespół “Małe Zawiercie”.

Podczas wydarzenia wystąpił również iluzjonista Paweł Kwiecień.

Zdjęcia i filmik: Paweł Kmiecik

20 KOMENTARZY

 1. Mój Boże znowu konarski i chołotka z łOdNowa robią gowno na ulicach… a miastem kto się zajmie?! Taki prezydent, ze nawet Wotum zaufania nie dostał… bardzo dobrze, zycze rychłego odwołania

 2. Bardzo fajna impreza. Byłam z całą rodziną. A odnośni powyższego durnego wpisać to powiem tak …..fajny Prezydent, przystojny uśmiechnięty, bardzo wysoki, mogłam zobaczyć na żywo. Panie Prezydencie serdecznie pozdrawiam.

  • Ludzie nie zdają sobie sprawy do czego mogą doprowadzić niekompetentne rządy nieudaczników. To ze ktoś jest sztucznie uśmiechnięty nie powoduje, iż jest dobrym włodarzem. Konarski pokazał już przez 7 miesięcy ze nie jest. Przy zatruciu wody mogło dojść do nieszczęścia bo nic nie zrobiono przez 3 dni, a ten lakonicznie stwierdza w wywiadzie ze przecież niekt nie umarł. Kompletny brak odpowiedzialności i kompetencji.

 3. Ja również uważam, ze to co pokazał konarski to wstyd i hańba, wystarczy sobie poczytać co sie na radzie mista dzieje, co mówią ludzie na mieście, przedsiębiorcy. Zero dialogu, wszędzie szczucie i kolesiostwo. Konarski już powypychał do pracy kolesiów z odnowy, a sam twierdzi ze musi być bez układów i przejrzyście. Hipokryta, ale co gorsze mało sprawny prezydent. Jak dla mnie 0 na 10.

  • Akcja z zatrutą woda – zobaczcie i co się stało? Nic. Zero konsekwencji. Prezes RPWIK od 7 boleści pani Katarzyna dalej pobiera ciepłą pensyjkę, nikomu włos z głowy nie spadł, a mogło się wytruć pół miasta. To tak ma wyglądać uczciwe i transparentne Zawiercie odnowa? To ja dziękuje! Wywalić ich wszystkich na zbity pysk!

  • Witold przestań łoDnowa gwiazdora grać ?
   Miałeś swoje 4 lata i przespałeś je . Bądź facetem i naucz się przegrywać. Jeśli tylko potraficie hejt robić negatywny to kolejne 5 lat zmarnowane dla mieszkańców Zawiercia. Brawo Były PREZYDENCIE oraz Platformo Obywatelska. Głosowałem na Pana, ale teraz sam się bije z myślami co ja zrobiłem przy urnie ??

   • WITOLD BYŁ DO DUPY, ALE TAK BEZNADZIEJNY, NIJAKI I NIEUDACZNY JAK JEST ŁUKASZ TO REKORD GUINESSA !!! KONARSKI, FLAKI Z OLEJEM, ZERO CHARYZMY I ZERO POMYSŁU NA ROZWÓJ MIASTA. W GŁÓWCE TYLKO GŁUPOTKI: FOCIA NA FB, KOLOROWE FESTYNY ZROBIONE PRZEZ GÓWNIARZY I ZERO KONKRETÓW. TO MA BYĆ PREZYDENT MIASTA?! ON POWINIEN BYĆ PRZEDSZKOLANKĄ, MINĄŁ SIĘ Z POWOŁANIEM !

 4. Fajne pląsy i zabawy prowadzili harcerze z Zawierciańskiego Hufca ZHP (nie mylić ze skautami!) a o ich obecności ani wzmianki!

 5. Na zbity pysk to zostali wywaleni, przez naszego Prezydenta, byli zasiedziali koryciarze i teraz ujadają. Bzdety i argumenty, które ni jak się nie mają do rzeczywistości. Brak kolesiów w urzędzie i to was boli. W mieście w końcu coś dobrego się dzieje. Rządy Prezydenta Łukasza Konarskiego są wspierane przez zawierciańską młodzież i całą społeczność. Wiele zaczęło się zmieniać. Widać dużo inwestycji w Zawierciu i to w tak w krótkim czasie. Brawo Panie Prezydencie, jesteśmy z Panem.

  • Kuba, no co ty !!! daj już sobie spokój z tymi komentarzami, są wakacje, wypocznij, od września znowy szkoła, odrabianie lekcji itp. Weź idź chłopcze pograj w piłkę, popływaj w baseniku, pograj na komputerze, czy jeszcze co tam robią dzieci w twoim wieku…. hahahahahahahahaha

 6. Fajna impreza jak niewiele potrzeba żeby ludzie się wspaniałe bawili. A prezydent jest jak najbardziej ok, coś dobrego się w mieście dzieje, jest czysto, nowe inwestycje niestety ludzie z ze starej kliki nie mogą się pogodzić z porażką to plują na całego. No cóż nic więcej im nie pozostało!!!

  • hahahahahahahahaha tania propaganda ludzi konarskiego rodem z PRL albo Korei Południowej !!!!!!!!! Dzięki wielki przywódco słońce Zawiercia buahahahahahahahahahha ŁODNOWA NIEZDARNY !!!!!!!!!!!!!!!

 7. Konarski i jego 3 szczekaczy wypisujący tu komentarze to żenada roku. Konarski nie ma żadnego poparcia: ani w społeczeństwie, ani w radzie miasta. Jest najmniej rzeczowym prezydentem Zawiercia po 1989 r. Jego kariera dobiegnie końca szybciej, niż niektórzy się spodziewają.

 8. W MIEŚCIE NIE DZIEJE SIĘ ABSOLUTNIE NIC! WIĘC JAK KTOŚ MOŻE BYĆ TAK BEZCZELNY POWYŻEJ, ABY NAPISAĆ ŻE SĄ NOWE INWESTYCJE ITP. PISZĄ TO OCZYWIŚCIE LUDZIE KONARSKIEGO, MAJĄCY KORZYŚĆ Z JEGO PREZYDENTURY, KTÓRZY NIGDY BY NIE ZNALEŹLI PRACY, A TERAZ JĄ MAJĄ DZIĘKI ZNAJOMOŚCIĄ JAK PRZEMYSŁAW TREPKA – RADNY, ODNOWY PANA KONARSKIEGO, KTÓRY ZOSTAŁ ZATRUDNIONY W SPÓŁCE MIEJSKIEJ, CZY JAK PANI STACHOWICZ, Z KTÓREJ KONARSKI ZROBIŁ PREZES WODOCIĄGÓW I DOJĄ ZAWIERCIE ILE WLEZIE !!!!!!!!!!!!!!! PRECZ Z KONARSKIM I JEGO (NIEUDOLNYMI) POPLECZNIKAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Pani Czajkowska niech sie weźmie do roboty i nauki zamiast pisac komentarze!!! Dużo jeszcze pracy przed nia! Właściwe miejsce to jednak kasa mając na uwadze jej poziom! Bidulka uwierzyła konarskiemu ze moze sie sprawdzić jako naczelnik!!!

 10. Grimowcy, Nemsiowcy i ludzie Konarskiego PRECZ !!!!!!! Zapanuje w końcu w tym mieście ład i porządek jak się wszystkich wywali na ZBITY PYSK !!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.