a comparasion essay the kaplan foundation essay contest gender roles relationships essay corruption in the philippine government essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

V Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łazach – 1 dzień [ZDJĘCIA]

W czwartek 9 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach rozpoczął się V Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Według harmonogramu festiwalu 9 i 10 stycznia to dni przeznaczone na przesłuchania konkursowe zgłoszonych uczestników. Wyłonieni przez jury laureaci przesłuchań zaprezentują się przed publicznością na koncercie laureatów w sobotę 11 stycznia o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.

Cieszymy się, że ten festiwal, jurajski w nazwie, ale tak naprawdę o swoim zasięgu ogólnopolskim, znajduje duże zainteresowanie wśród wszystkich śpiewających, grających, nie tylko z terenu naszego regionu, ale z terenu całej Polski – mówił Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach w dniu 12 grudnia 2019 roku jako Gość Dnia Radia Zawiercie.

V Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek został objęty patronatem honorowym starosty zawierciańskiego Gabriela Dorsa oraz burmistrza Łaz Macieja Kaczyńskiego. Radio Zawiercie i portal zawiercianskie.pl są patronami medialnymi wydarzenia.

KP
Zdjęcia: Miejski Ośrodek Kultury w Łazach

Link do wywiadu z Grzegorzem Piłką: http://radiozawiercie.pl/gosc-dnia-radia-zawiercie/grzegorz-pilka-dyrektor-mok-w-lazach-radny-powiatowy-to-ze-jestem-w-opozycji-nie-blokuje-mnie-przed-realizowaniem-zadan-audio/#more-2227

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange