catchy titles for smoking essays sample gre argument analysis essay tourism developing countries essay the old man and the sea essay help possible topics for an argumentative essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

Spod biblioteki wyruszył rajd rowerowy “Odjazdowy Bibliotekarz” [ZDJĘCIA]

Około godziny 9:00 w sobotę spod Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu wyruszyła kolejna edycja rajdu rowerowego “Odjazdowy Bibliotekarz”.

Rajd ma się zakończyć na Krępie w Ogrodzieńcu. Uczestników rajdu powitał prezydent Zawiercia Łukasz Konarski.

Imprezę dofinansowano ze środków Fundacji PZU.

16 KOMENTARZY

  1. nosz kur** całe miasto wody nie ma, ludzie dymają z wiaderkami po mieście gorzej niż w PRL, 1 beczkowóz na całą dzielnicę a ten MAŁO CHARYZMATYCZNY KTOŚ sie rajdami zajmuje SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Brawo tam jest pan Konarski a gdzie był wczoraj. Jak jest problem to znika że swoimi przydupasami. Ale jak dzieci mogą reagować na zagrożenie. Gdzie jest pani prezes rpwik chyba tak samo pracuje jak prezes ZGK czyli wcale. Niech pan radca sprawdzi wykwalifikowany spec od prawa pracy. Za parę dni baba ekologiczna w ZGK czekamy. Dobra zmiana

  3. Prezydent i jego znajomi na stanowiskach się nie popisali. Późno nas poinformowano. To wymaga wyjaśnienia. Nikt nie odbierał telefonów w wodociągach i sanepidzie. Na stronie wodociągów nie znalaLam wczoraj rano żadnej informacji. W katowickich wodociągach się śmieją z nas, że w ogóle doszło do takiej sytuacji, a po drugie mówią, ze powinno być przynajmniej 15 beczkowozów. Kobieta pracująca w sanepidzie na Facebooku napisała, że sanepid ogłosił sprawę. Wodociągi bezczynne i bezradne widocznie…

  4. Wczoraj Pan Konarski dosłownie olał spotkanie sztabu, więc dzisiaj postanowił sobie zrobić sesję zdjęciową. Przy beczkowozie nie wypada robić zdjęć, ale przy rajdzie to już jak najbardziej. To jest nie bywały skandal, że w trakcie gdy mieszkańcy 5 dzielnic nie mają wody i jeżdżą 4 beczkowozy uśmiechnięty Pan Prezydent Konarski świętuje rajd.

  5. KTO ZE MNĄ BIERZE TACZKI I JEDZIE W PONIEDZIAŁEK POD URZĄD MIASTA? WAŻNE! Taczki muszą być wyposażone w sporo śmierdzącego gnoju (najlepiej kilkudniowego), tak aby Pan Prezydent szybko pobrudził swoje piękne jasne spodnie. Druga ważna rzecz to WIDŁY, ŻEBY POGONIĆ TĘ CHOŁOTĘ W PIZ*U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. Gdzie byl konarski i jego zastepca wczoraj ???? jak jest realny problem, ktorym nie mozna obciazyc Grima, a ktory trzeba szybko rozwiazac, to chowaja glowe w piasek i jakos nie ma ich na FB i innych portalach spolecznosciowych. pytanie kiedy Panowie wiedzieli o problemie i czy zrobili wszystko, zeby ostrzec mieszkancow za wczasu ?

  7. Ludzie ile w Was jadu i nienawiści. Według mnie urzad z prezydentem zdaje egzamin . Jeżeli mamy tak punktowa to jakoś nie widać Pani przewodniczącej rady miejskiej, ani Pani Poseł jednej i drugiej . To ich też punktujcie .

  8. To nie jad tylko rzeczywistość, która przerasta radnych na czele z prezydentem, który nadaje sie tylko do “patronowania”. Za takie rażące niedopelnienie obowiazku, jakim jest lekceważenie sytuacji kryzysowej powinien być odwołany w trybie natychmiastowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange