arguments for and against abortion essay movies to evaluate for evaluation essay why southwest internship essay example of economics extended essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

Motorhead w MOK-u [ZAPOWIEDŹ]

Miejski Ośrodek Kultury „Centrum” im. Adama Mickiewicza zaprasza wszystkich wielbicieli mocnego, gitarowego grania na audycję z cyklu MOK’n’ROLL poświęconą słynnemu albumowi brytyjskiej grupy Motorhead – „Ace Of Spades”.

Oprócz wysłuchania tej klasycznej płyty przewidziana jest także krótka prelekcja, która wprowadzi słuchaczy w historię zespołu, jego zmiany personalne oraz obszerny dorobek płytowy. Oczywiście nacisk w głównej mierze zostanie położony na postać założyciela i lidera formacji – Iana „Lemmy’ego” Kilmistera, który zmarł 28 grudnia 2015, a więc niespełna rok temu, w wieku 70 lat. Kilmister to jedna z najciekawszych i najbarwniejszych postaci muzyki rockowej, a przy tym znany był z iście rock’n’rollowego trybu życia, zatem nie zabraknie wielu ciekawostek związanych z Motorhead, jego członkami i dokonaniami.

Audycja odbędzie się w środę 14 grudnia o godzinie 18:15 w sali 203 Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum”. Wstęp jest wolny.

Tekst: Kamil Pietrzyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange