zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

“Mam Talent od Jezusa” po raz szósty w Zawierciu [PLAKAT]

Kolejna edycja organizowanego od 2014 roku lokalnego talent-show odbędzie się w środę 15 maja w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu. Początek koncertu finałowego o 9:30.

Konkurs to szansa dla młodych ludzi, uczniów wszystkich typów szkół z Zawiercia i okolic zaprezentowania swojego talentu na scenie zawierciańskiego MOK-u przed szerszą publicznością i profesjonalnym jury. Głównym celem jednak jest nie tyle sama prezentacja talentu czy umiejętności, ale spojrzenie na niego jako na dar od Boga. Uświadomienie sobie czy potrafię za niego dziękować Panu Bogu, dzielić się nim, rozwijać i cieszyć. Chcemy w odniesieniu do Ewangelii zachęcić młodzież do pracy nad sobą i doskonalenia się w każdej dziedzinie życia. Konkurs wpisał się już w tradycję miasta, a laureaci mają co roku możliwość zaprezentowania się na koncercie podczas Dni Zawiercia. Jak co roku i teraz nie brakuje zgłoszeń osób śpiewających, recytujących, tancerzy czy grających na instrumentach muzycznych. Odbędzie się około 25 występów osób indywidualnych lub zespołów. Zaprezentują się uczniowie zawierciańskich szkół podstawowych, oraz z Poręby , Siamoszyc i Myszkowa – mówi Ewa Lipska, jedna z organizatorek wydarzenia.

Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Dąbrowskiej i Parafia św. Stanisława Kostki w Zawierciu.

1 KOMENTARZ

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.