zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

Literackie Święto Ulicy Emila Zegadłowicza w Zawierciu [ZDJĘCIA]

W sobotę 8 czerwca przy ul. Zegadłowicza w Zawierciu odbyło się Literackie święto zorganizowane przez Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Zawierciu.

W ramach wydarzenia można było posłuchać utworów poety oraz posłuchać zespołu Folky Band.

Zdjęcia: Paweł Kmiecik

7 KOMENTARZY

  1. Radziłbym się douczyć. Flaga UE nie ma statusu flagi państwowej, jest pozatraktatatowym symbolem UE. Wywieszanie flagi polskiej łącznie z flagą UE nie ma przesłanek w przepisach międzynarodowych. Nie ma obowiązku wywieszenia flagi UE na stałe na budynkach administracji publicznej w Polsce (chyba że są to agendy UE). Flagę UE wywiesza się na urzędach okazjonalnie, a na pewno 1 i 9 maja. Przed naszym urzędem była wtedy wywieszona, bo sam zwróciłem na to uwagę. A zatem wszystko jest OK. Żeby coś zarzucać, trzeba mieć o tym jakieś minimalne pojęcie.

  2. Anonimowy mądralo ………,chyba Dni Zawiercia,obchody 30rocznicy demokracji i fakt,że w UE jeszcze jesteśmy to właśnie okazja ,aby ta flaga wisiała .Tym bardziej ,że były wywieszone też flagi państw,których delegacje gościliśmy.I wcale nie stawiam zarzutów lecz zwracam uprzejmie uwagę.

  3. Wyrazy uznania dla organizatorów za niebanalną formę imprezy,za wkład pracy w przygotowanie i pozostawienie super porządku po zakończeniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.