zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

Kortez wystąpi w Zawierciu [ZAPOWIEDŹ]

W Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu w środę 13 listopada 2019 r. odbędzie się koncert “Kortez przedpremierowo 2019/2020 Tour”, początek o 20:00.

Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach. W zbliżającym się sezonie – jak co roku – Kortez z zespołem wybierze się w trasę koncertową po całej Polsce. Tym razem jednak poza piosenkami, które publiczność zna i lubi, zaprezentuje też przedpremierowo materiał, który znajdzie się na jego trzeciej płycie. Do zespołu Korteza dołączył grający na trąbce – Tomek Ziętek, który wesprze również Korteza i Jacka Lachowicza na klawiszach. Artysta zagra ponad pięćdziesiąt koncertów, głównie w teatrach, filharmoniach i operach, w wielu miastach zatrzymując się na kilka dni. Trasie towarzyszyć będzie mini-wydawnictwo, na którym znajdzie się kilka z nowo zaprezentowanych utworów – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 26 sierpnia o godz. 12.00 (informacje o sprzedaży biletów na www.facebook.com/kortezjazzboy w dniu 26 sierpnia).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.