zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

Koncert “Wielkie Nieba” w Łazach [ZAPOWIEDŹ+PLAKAT]

W niedzielę 15 marca o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbędzie się koncert familijny “Wielkie Nieba” z udziałem Zespołu Tańca Nowoczesnego MOK w Łazach oraz wokalistek Anny Wolskiej i Patrycji Gotfryd. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Jak informuje Miejski Ośrodek Kultury w Łazach, twórcami muzyki do spektaklu są Grzegorz Seweryn – mieszkaniec gminy Łazy oraz Stefan Szulc – autorzy piosenek zamieszczanych w podręcznikach szkolnych, wykonywanych w teatrach, w planetarium i na estradzie. Piosenki wybrane do spektaklu łączą walory edukacyjne i artystyczne, mówią o kosmosie i naturze, o mądrym przeżywaniu codziennych trudności, o sztuce motywacji i wyznaczania celów, a także o relacjach w rodzinie. Koncert zawiera wiele brzmień elektronicznych, elementy dance i rapu, samby, foxtrota czy piosenki aktorskiej.

Edukacyjny koncert familiny zatytułowany “Wielkie nieba” powstał z pasji i z pragnienia podzielenia się tym, co ważne dla autorów, zaczynając od pozytywnego nastawienia do świata i chęci podtrzymywania w sobie wrażliwości na dobro i piękno, po refleksję nad niezwykłością ludzkiego umysłu, nad czasem i kosmosem – podkreślają organizatorzy spektaklu. 

Na temat wydarzenia wypowiada się Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange