zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

Koncert “Pokochajmy Świat Opery” w MOK-u [ZDJĘCIA]

W niedzielę 22 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbył się Koncert “Pokochajmy Świat Kultury” w ramach projektu “Miasto Kultury”.

W ramach koncertu wystąpili: tenor Sylwester Targosz-Szalonek, sopran Justyna Dyla, na fortepianie Joanna Steczek oraz sopranistka – i prowadząca w Radiu Zawiercie w każdy czwartek o godzinie 20:00 audycję “Idole zawierciańskiej młodzieży” – Aleksandra Płóciennik. Wydarzenie poprowadził Oskar Świtała.

Zdjęcia: Dawid Kowalik

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo dużo osób jest zainteresowanych muzyką. Należy w Zawierciu rozwinąć możliwość nauki śpiewu i grania na instrumentach. To jest również kierunek rozwoju Zawiercia i Proszę, aby w 2020 Pan Prezydent podjął działanie w tym temacie. Serdeczne życzenia pomyślności, dla wszystkich, w 2020 r.

  2. Apel do MOKu – proszę pomyśleć o stacjonarnym rzutniku podwieszonym do sufitu – jak widać na powyższych zdjęciach ustawianie rzutnika na widowni psuje efekt. Przyda się do wielu imprez organizowanych w sali widowiskowej. Rzutniki przestały być luksusem, nie sądzę żeby wydatek 5-10 tys. złotych zburzył Wasz budżet.

  3. Nowy rzutnik – to właśnie jest rzutnik na suficie w sali 203 – niestety – a czy zepsuł efekt? Nie, to nie jest psucie to jest tragedia! gdy na twarzach artystów widać rzucane na ekran litery. Młoda śpiewająca dama ma wąsy, takie trochę jak Salvador Dali ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.