essay freedom other resentment exemplification essays examples virus living or nonliving essay the power of one essay example

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Kultura i rozrywka

Koncert charytatywny “Świątecznie – bajecznie” [ZDJĘCIA]

Tańczyli i śpiewali, a to wszystko po to by zebrać jak najwięcej pieniędzy dla potrzebujących dzieci. Wśród występujących przedszkolaków była także Emilka – to właśnie m.in. dla niej zorganizowane było to przedstawienie.

 

Skrzaty, aniołki, a nawet Maryja z Józefem – to postacie, które można było zobaczyć dziś na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu. To za sprawą występu w wykonaniu dzieci z zawierciańskich przedszkoli, które w ten sposób chciały pomóc Emilce oraz innym potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.

Uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu zawierciańskiego przygotowali ozdoby i stroiki świąteczne, które można było kupić na kiermaszu na pierwszym piętrze. Był on dostępny przez cały czas trwania występów i po przedstawieniu.

Dochód z kiermaszu zostanie przekazany potrzebującym dzieciom w ramach akcji “Podaruj dzieciom święta” zorganizowanego przez Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zawierciu.

Tekst i zdjęcia: Marlena Magiera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange