zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Koronawirus. Informacje z powiatu zawierciańskiego

Zawierciański sanepid: 12 osób poddanych kwarantannie w powiecie zawierciańskim

Zawierciański Sanepid wydał komunikat o liczbie osób poddanych kwarantannie znajdujących się na terenie powiatu zawierciańskiego.

Informacja z dnia 20.03.2020 roku, godzina 14:00 związana z zagrożeniem nowym koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie zawierciańskim. Aktualna sytuacja epidemiologiczna w powiecie zawierciańskim: liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną – 12; liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 z powiatu zawierciańskiego – 2; liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 59. Aktualna sytuacja epidemiologiczna w woj. śląskim znajduje się na stronie internetowej WSSE w Katowicach – informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zawierciu.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w woj. śląskim jest następująca: 1982 osoby poddane kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną, 75 osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 – 75 oraz 6595 osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym.

Zdjęcie: www.gov.pl/koronawirus

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.