zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Koronawirus. Informacje z powiatu zawierciańskiego

Lokale gastronomiczne w Zawierciu i powiecie zawierciańskim. Które zostały zamknięte, a które dowożą? [LISTA LOKALI]

W piątek 13 marca Premier RP Mateusz Morawiecki poinformował o decyzji rządu w sprawie ograniczenia działalności lokali gastronomicznych. Miejsca takie mogą funkcjonować wyłącznie przy zamówieniach na wynos i na dowóz. 

Oto wciąż aktualizowana lista lokali z naszego regionu (najpierw z Zawiercia, inne gminy poniżej), które do tej pory wydały komunikaty w sprawie swojej dostępności:

Zawiercie

Agatka

Drodzy Klienci,
W związku z zaistniałą sytuacją, w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo wprowadziliśmy następujące ZMIANY:
– lokal czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-19:00
– nasze posiłki wydawane są WYŁĄCZNIE NA WYNOS (sala dla gości oraz ogródek są zamknięte)
– zamówienia składamy WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE (32 6711361)
– po odbiór zamówienia zapraszamy w indywidualnie ustalonych przez telefon godzinach tak, aby wewnątrz lokalu znajdował się TYLKO JEDEN KLIENT
– Zachęcamy do szybkiej PŁATNOŚCI KARTĄ/TELEFONEM 
Życzymy dużo zdrowia,
i mimo wszystko, spokoju ducha! Mała Gastronomia „Agatka”

 

Kebab Alibaba

Lokal jest zamknięty do odwołania

Bistro Mojego Brata

Nasi Drodzy, zgodnie z rozporządzeniem ministra Bistro Mojego Brata będzie nieczynne dla Gości do odwołania. Dla wszystkich Was, którzy będą mieli ochotę na nasze dania w zaciszu swoich domów zapraszamy do składania zamówień telefonicznie pod nr 32/4942222. Trzymajcie się zdrowo!

Kebab Centrum

DRODZY KLIENCI !!! Od 14 marca zgodnie z rozporządzeniem ministra w naszym lokalu możecie składać zamówienia wyłącznie na wynos. Możecie zamawiać telefonicznie i odebrać o umówionej godzinie w naszym lokalu. KEBAB CENTRUM tel. 604 385 817 Pamiętajcie o zachowaniu rozsądku, częstym myciu rąk. To teraz bardzo ważne i może pomóc Nam wszystkim! O dalszych działaniach będziemy informować Was na bieżąco na naszej stronie fb.

Chicago Bar&Restaurant

W związku z rozporządzeniem ministra od dzisiaj nasza restauracja serwować będzie dania z dostawą pod wskazany adres lub na wynos. Będziemy dla Was gotować codziennie od 12:00 do 22:00. Zapraszamy do składania zamówień pod nr 792123121 Dbajcie o siebie. My już za Wami tęsknimy – widzimy się najszybciej jak to możliwe

Delowscy Cafe

Drodzy klienci, Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Kawiarnia stacjonarne zostaje niestety zamknięta aby unikać skupisk ludzkich, za to jeśli macie ochotę na naszą pyszną kawkę serwujemy ją na wynos.
Jeśli chodzi o strefę sklepu pozostaje bez zmian. Pracujemy zachowując wszelkie zasady higieny i bezpieczeństwa dlatego pracujemy na sklepie w zespole dwuosobowym. Jedna osoba zajmuje się rozliczaniem a druga podawaniem towaru tak aby uniknąć kontaktu ciast i gotówki. Dlatego prosimy jeśli macie wybór gotówka czy karta- wybierzcie kartę dla naszego wspólnego dobra. Rozumiemy że w związku z tymi procedurami obsługa może trwać ciut dłużej ale prosimy o wyrozumiałość. To wszystko dla naszego wspólnego dobra- tak byście mogli kupić bezpiecznie nasze słodkości. Uważajmy na siebie wzajemnie

Garmażeria Ze Smakiem

Szanowni klienci: W związku z zaistniałą sytuacją aż do odwołania w naszym lokalu będą sprzedawane potrawy wyłącznie na wynos. Nie będzie możliwości spożywania posiłków na miejscu. W lokalu zostanie wydzielona specjalna strefa oddzielająca klientów od lad w których wystawione są potrawy. Zamówienia najlepiej składać telefonicznie (798 328 128) i odbierać w lokalu. Prosimy o wyrozumiałość i uszanowanie naszej decyzji.

IRINI Restauracja Grecka

UWAGA!!! Dbając o Państwa jak i swoje zdrowie oraz bezpieczeństwo ze względu na sytuację epidemiologiczną zagrożeniem koronawirusem restauracja IRINI od dnia: 15.03.2020 r. do dnia: 23.03.2020r będzie zamknięta.

Hayati Kebab

W trosce o zdrowie naszych Klientów oraz Pracowników zgodnie z zaleceniami płynącymi od władz naszego kraju w przedmiocie zwiększającej się liczby osób zarażonych wirusem grypy oraz koronawirusa, podjęliśmy decyzje o tymczasowym zawieszaniu możliwości konsumpcji naszych posiłków na miejscu w lokalu. Lokal nadal będzie prowadził sprzedaż na miejscu oraz telefonicznie z możliwością odbioru w lokalu. Nie będzie wyłącznie możliwości spożywania zakupionych posiłków na miejscu w lokalu. Dlatego Serdecznie zachęcamy Państwa również do zamawiania jedzenia telefonicznie i odbioru osobistego w lokalu o wyznaczonej godzinie. Prosimy o uszanowanie naszej decyzji i wyrozumiałość. Podejmując ją kierowaliśmy się wyłącznie dobrem naszych Klientów i Pracowników.

KOKU Sushi

W poczuciu odpowiedzialności, w sytuacji zagrożenia, z którą stykamy się wszyscy po raz pierwszy, oświadczamy, że w naszej sieci podjęliśmy wszystkie możliwe kroki, by nasi Goście i pracownicy czuli się bezpiecznie i spokojnie. Zapewniamy, że z najwyższą starannością wypełniamy wszelkie zalecenia higieniczne dotyczące zarówno przygotowywania potraw, jak i obsługi oraz utrzymania czystości w naszych lokalach, szczególnie dbając o miejsca newralgiczne pod względem epidemiologicznym. Wszyscy nasi pracownicy z uwagi na własne dobro i dobro klientów codziennie poddają się samoobserwacji zdrowotnej, są też pod kontrolą zespołu. Informujemy również o możliwości zamawiania dań na wynos poprzez naszą aplikację online. Zachęcamy do płacenia kartą płatniczą. Nie poddajemy się panice, robimy dalej najlepsze sushi z najwyższą dbałością o jakość, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę z zagrożenia pandemią koronowirusa i podjęliśmy odpowiedzialne działania, by w naszej sieci jakiekolwiek ryzyko zminimalizować. Życzymy zdrowia i wytrwałości.

La Stazione

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego restauracja zamknięta do odwołania.

Pizzeria Las

Przyjaciele, zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów od dziś LAS jest zamknięty dla gości. Za względu na bezpieczeństwo realizujemy tylko zamówienia złożone na dowóz.
– poprzez naszą stronę możecie zamawiać dania z płatnością online
– płatność na dowozie będzie możliwa tylko kartą płatniczą
– w trosce o wspólne zdrowie ZACHĘCAMY do składania zamówień online z opcją bezdotykową, zostawimy Wasze dania pod drzwiami
Zdrówka

Kalan Kebab

Lokale są otwarte tylko na wynos i dowoz zapraszamy

Kawiarnia Pukawka

No cóż, czasem trzeba trochę inaczej. I mimo, że jak zawsze Was zapraszamy i wprowadziliśmy wszystkie niezbędne środki ostrożności w samym lokalu – szczególnie w tym czasie polecamy wynosy. Trzymajcie się zdrowo!

Mniam Mniam

Kochani! ze względu na sytuację zwiększamy siły na dowozach, lokal pracuje normalnie z zachowaniem procedur, a zamówienia online polecamy realizować przez mniams.pl – gdzie można płacić również bezgotówkowo

Pizzeria Raviola

Tylko dowóz.

Pod Aniołem

Restobar Przystanek

Witajcie! W odpowiedzi na nowe rozporządzenia od dzisiaj możecie korzystać z naszych usług jedynie w opcji na wynos lub z dostawą do wybranego miejsca. Zachęcamy więc do korzystania nadal z naszych usług, by umilić Wam siedzenie w domu. Możemy przywieźć Wam jakiekolwiek danie z karty. Pozdrawiamy! Trzymajcie się zdrowo!

Riva

Szanowni Państwo! Z uwagi na ostatnie wydarzenia, rekomendujemy zamówienia z odbiorem osobistym, lub na dowóz.Gwarantujemy, że nasza załoga zaostrzyła w sposób szczególny normy zaleceń sanitarnych, tak żeby nasi klienci czuli się bezpiecznie. Jednocześnie informujemy, że lokal do końca marca będzie czynny w godzinach: Pon-Czw, Nd 12-20; Pt, Sob 12-21

Cukiernia Skała

Drodzy klienci W związku z zaistniałą sytuacją, w trosce o nasze oraz Wasze bezpieczeństwo i zdrowie chcieliśmy ogłosić, iż nasza cukiernia będzie otwarta codziennie w godz. 7-14 wydając produkty wyłącznie na wynos. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziemy Was na bieżąco informować.

Pizzeria Soprano

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, oraz w trosce o Państwa i Nasze bezpieczeństwo informujemy, że od dnia dzisiejszego (do odwołania) będziemy przyjmować tylko zamówienia telefoniczne. Wprowadzamy całkowity zakaz konsumpcji dań w lokalu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 326775226 i 326706070. PIZZZA TYLKO NA DOWÓZ.!!! Zapraszamy i życzymy zdrówka

Restauracja Texas

W związku z istniejącą sytuacją w naszym mieście i kraju restauracja pozostaje zamknięta do odwołania. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich. O dalszych postępowaniach będziemy Was na bieżąco informować. Zdrówka, spokoju i cierpliwości. Załoga Texas

Venezia Pizzeria&Trattoria

Szanowni klienci !!! Tylko dowozy !!! Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia i dynamicznie zmieniająca się sytuację w naszym mieście podjęliśmy trudną ale mamy nadzieję, że słuszną decyzję o ograniczeniu sprzedaży w naszym lokalu. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, przez najbliższy weekend w ciągu największego zgromadzenia ludzi pozostaniemy zamknięci. Jednocześnie musimy odwołać wszystkie wcześniejsze rezerwacje za co najmocniej przepraszamy. W ostatnich dniach zwiekszyliśmy środki bezpieczeństwa zalecane przez służby sanitarne, aby każdy z Państwa mógł czuć się pewnie. Biorąc jednak pod uwagę sytuację w innych krajach staramy się wyprzedzić bieg zdarzeń i być o krok do przodu w walce z problemem. Robimy to dla dobra Was i dla naszego personelu. Jednocześnie informujemy, że rozszerzymy dowozy z dodatkowymi kierowcami, żebyście bez wychodzenia, wraz ze swoimi bliskimi mogli delektować się pizzą w domowym zaciszu . Mamy nadzieję, że razem uda nam sie wyprzedzić rozwój sytuacji i wkrótce spotkamy sie przy wspólnym stole. Dużo zdrowia dla wszystkich i do zobaczenia !!!

Western Tortilla

Drodzy klienci, związku z zaostrzeniem zasad funkcjonowania lokali gastronomicznych informujemy, ze nadal funkcjonujemy na dowozach oraz odbiorach osobistych na lokalu. 884 770 550 Jesteśmy na pyszne.pl, Zjemy.co

 

Gmina Ogrodzieniec

Hotel i Restauracja Pod Figurą

Drodzy Państwo w trosce o zdrowie naszych Gości, naszych Pracowników i ich rodzin oraz nas Wszystkich zawieszamy od dziś działalność naszego hotelu i restauracji do odwołania. Jest to dla nas decyzja bardzo trudna.
Jednak wierzymy, że tylko odpowiedzialne i wspólne działania spowodują, że będziemy ponownie w najbliższym czasie mogli świadczyć dla Państwa nasze usługi na najwyższym poziomie. Dbajcie o swoje zdrowie pozostając w domu.

Gmina Pilica

Pod Kolumnami

Kochani! Zapewne spodziewacie się jaką informację Wam przynosimy. Tak – zamykamy Restaurację Pod Kolumnami aż do odwołania. To nie wszystko – chcielibyśmy do Was zaapelować również i my. Prosimy, zostańcie w domach, nie narażaj siebie i innych jeśli nie jest to konieczne. Trzymajcie się w zdrowiu! Niebawem znowu zobaczymy się wszyscy razem Pod Kolumnami!

 

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcie: https://flickr.com/photos/shreveportbossier/

4 KOMENTARZE

  1. Jestem zawodowym kierowcą i przestrzegam,że w jednej z największych firm w naszym mieście-Konsorcjum Stali do tej pory codziennie przyjeżdżają kierowcy TIRów z Włoch i Niemiec i z tego co tam widzę,to nikt sobie nic nie robi z powagi tej sytuacji… Niepojęty wręcz brak odpowiedzialności w imię zysków!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.