zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Koronawirus. Informacje z powiatu zawierciańskiego

Koronawirus. W Szpitalu Powiatowym w Zawierciu zmarła 78-letnia kobieta z powiatu zawierciańskiego

Wojewódzki sanepid oraz ministerstwo zdrowia opublikowały informację o śmierci na COVID-19 78-letniej mieszkanki powiatu zawierciańskiego.

Na koronawirusa zmarło dwoje mieszkańców powiatu zawierciańskiego: 51-letnia kobieta i 79-letni mężczyzna

Ministerstwo zdrowia oraz wojewódzki sanepid wydali o godzinie 10:30 kolejny komunikat o liczbie osób zakażonych koronawirusem.

COVID-19: W Szpitalu Powiatowym w Zawierciu zmarł 85-latek z powiatu zawierciańskiego

Ministerstwo zdrowia poinformowało w środę 17 czerwca o godzinie 10:30, że w Polsce doszło do 506 kolejnych zakażeń koronawirusem. 209 spośród nich to zachorowania z województwa śląskiego. Zmarło 14 osób, w tym jedna z powiatu zawierciańskiego.

Koronawirus. Zmarło dwóch 70-kilku letnich mężczyzn z powiatu zawierciańskiego. 5 kolejnych zakażeń w powiecie – najstarsza osoba ma 93 lata, najmłodsza: 31

Ministerstwo zdrowia poinformowało o 407 kolejnych zakażeniach koronawirusem w Polsce. 216 z nich pochodzi z województwa śląskiego. Na COVID-19 zmarły dwie kolejne osoby z powiatu zawierciańskiego.

Koronawirus. Zmarły dwie osoby z powiatu zawierciańskiego: z gminy Pilica i z Zawiercia

Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach, w minionej dobie na koronawirusa zmarły dwie osoby z powiatu zawierciańskiego.

Sanepid: 24 nowych zakażonych w powiecie zawierciańskim

Jak poinformowała Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zawierciu w komunikacie z godziny 14:00 wydanym w piątek 12 czerwca, w powiecie zawierciańskim pojawiły się 24 nowe zakażenia koronawirusem.

Koronawirus. 8 zakażonych mieszkańców Zawiercia. Najmłodszy ma 18 lat, najstarszy – 83 lata

Jak poinformowało biuro prasowe śląskiego wojewody, w Zawierciu zakażonych koronawirusem zostało 8 kolejnych osób.

COVID-19. Zmarł 56-letni mieszkaniec gminy Ogrodzieniec

Jak poinformowało ministerstwo zdrowia i wojewódzki sanepid, w Zawierciu zmarł 56-letni mężczyzna. W popołudniowym komunikacie zawierciański sanepid informuje, że zmarły był mieszkańcem gminy Ogrodzieniec.

Koronawirus. 4 nowe zakażenia w powiecie zawierciańskim (najstarsza osoba ma 70 lat, najmłodsza – 47). 202 kolejne zachorowania w Polsce, w tym 170 z woj. śląskiego

Łączna liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 23 987. Nowych zakażeń, według komunikatu z godziny 10:00, jest 202. 170 z nich to zachorowania z województwa śląskiego.

Premier: od soboty 30 maja częściowo zdjęty nakaz noszenia maseczek, zniesienie limitu osób w sklepach i lokalach, możliwe zgromadzenia i wesela do 150 osób

W środę 27 maja odbyła się konferencja prasowa z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, wicepremiera oraz ministra kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotra Glińskiego oraz ministra zdrowia prof. Łukasza Szumowskiego.

Koronawirus. Poniedziałek: 341 nowych zakażeń, w tym 158 z woj. śląskiego. Zmarło 11 osób

Oto podsumowanie dnia zawierające komunikaty ministerstwa zdrowia, biura prasowego śląskiego wojewody i wojewódzkiego sanepidu.