MOK Zawiercie: PRZEBÓJ SEZONU

2017-02-09 18:00 - 2017-02-09 20:00

PRZEBÓJ SEZONU

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca – to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan…

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery.

To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.

Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz. JAKIE!!!!

Spektakl odbędzie się 9 lutego 2017 roku o godzinie 18.00. Bilety w cenie 40 i 50 zł można nabywać w kasie MOK „Centrum”.

Related upcoming events

 • 2017-03-03 18:00 - 2017-03-03 20:00

  MUZYCZNE TWARZE JACKA KAWALCA
  Serdecznie zapraszamy do MOK "Centrum" na koncert popularnego aktora Jacka Kawalca, który na scenie wcieli się w wielkie postaci muzyki rozrywkowej.

  Ze sceny usłyszymy przeboje Johnna Lennona, Stinga, Phila Collinsa, Joe Cockera czy Roberta Planta.

  Akompaniować Jackowi Kawalcowi będą: Julia Chmielnik (pianino i wokal) oraz Krzysztof Kurzepa (gitara).

  Cena biletu: 25 zł, 30 zł

 • 2017-03-10 19:00 - 2017-03-10 21:00

  BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR
  Scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski
  Kostiumy: Tomasz Ossoliński
  Scenografia: Witek Stefaniak
  Obsada: Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Martyna Kliszewska, Sambor Czarnota

  Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood - która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie. Rok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Wyjątkowe kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego za sprawą ekskluzywnych tkanin a także kryształowych elementów i biżuterii znanej na całym świecie firmy Swarovski, oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu. W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w najnowszym spektaklu Jakuba Przebindowskiego „Być jak Elizabeth Taylor“. Jak mówi autor sztuki - „Być jak Elizabeth Taylor“ to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wielką cenę.
  Ceny biletu: 60 i 70 zł