zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Życzenia świąteczne od redakcji Mediów Zawierciańskich

Dziś rozpoczniemy Święta Bożego Narodzenia Anno Domini 2019. Drodzy Czytelnicy portalu zawiercianskie.pl, Słuchacze Radia Zawiercie, przyjmijcie od nas życzenia na ten świąteczny czas.

Życzę, aby czas Świąt był czasem powrotu do tego co najważniejsze, odpoczynku od spraw codziennych oraz aby nie brakło pięknych chwil spędzonych w gronie bliskich nam osób. Życzę w imieniu swoim i całej naszej redakcji wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia – powiedział Paweł Kmiecik, redaktor naczelny Mediów Zawierciańskich.

W Wigilię Bożego Narodzenia w internetowym Radiu Zawiercie w godzinach od 15:00 do północy będzie można posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd. W pierwszy i drugi dzień świąt zapraszamy do słuchania najciekawszych archiwalnych fragmentów rozmów z Gośćmi Dnia Radia Zawiercia – przez 30 minut o godzinach 10:00, 15:00 i 20:00 będzie można przypomnieć sobie, o czym ważnym mówiliśmy na antenie naszego radia.

Pełna ramówka Radia Zawiercie w okresie świąteczno-noworocznym dostępna jest TUTAJ.

3 KOMENTARZE

  1. Redakcji-aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania! Wysokich lotów w tym Nowym Roku!

  2. Wszystkiego dobrego Redakcji. Media lokalne to skarb dla społeczności
    Tak trzymać ! Nie dać się lokalnym mądralom i przerośniętym kacykom
    Pozdrawiam ?

  3. W Nowym roku pozostaje życzyć Redakcji… obiektywnosci i spuszczenia jej z cudzej smyczy. Pozdrowienia od mieszkańców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.