zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Życzenia świąteczne od Mediów Zawierciańskich

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, jakich jeszcze nigdy nie doświadczaliśmy, życzymy wszystkim Słuchaczom i Czytelnikom zdrowia i optymizmu na co dzień. Redakcja Mediów Zawierciańskich.

 – Tegoroczną Wielkanoc z pewnością będziemy długo pamiętać. Tak jak minione i przyszłe tygodnie. Szczególnie mocno w tym czasie życzę w imieniu całej naszej redakcji wszystkim Słuchaczom i Czytelnikom zdrowia na co dzień oraz nadziei na przyszłość. Bierzmy moc z tego – bardzo nietypowego – wielkanocnego czasu, by nie brakło nam jej na to, co przyniesie najbliższy czas – życzy Paweł Kmiecik, redaktor naczelny Mediów Zawierciańskich.

3 KOMENTARZE

  1. Redakcji Mediów Zawierciańskich na tę szczególną Wielkanoc : ciepła domowego,miłości bliźniego,ciasta wybornego i spokoju świętego.

  2. Dla wszystkich osób związanych z zawierciańskim mediami i ich rodzin i najbliższych i bliższych osób ,Świątecznego lenistwa i spokoju życzę.

  3. Dla pracujących w Mediach Zawierciańskich z okazji Świąt Wielkiej Nocy, życzę dużo zdrowia oraz pogody ducha i odpoczynku……

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.