writing techniques for argumentative essays jfk assassination conspiracy essay political parties essay conclusion computer speakers essay why did the civil war start essay allama iqbal short essay in english

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Związana z Zawierciem Aleksandra Płóciennik wystąpiła w “Szansie na Sukces” [ZDJĘCIA]

Lokalna piosenkarka Aleksandra Płóciennik wystąpiła wczoraj w programie “Szansa na Sukces”.

Do programu dostałam się z castingu, który odbył się w lutym. W castingach brało udział około 2000 osób, spośród nich wybrali 49 osób, które będą występować w poszczególnych odcinkach. W czwartek 21 marca odbyło się nagranie w studiu TVP w Warszawie. Byłam tam od godziny 8:00 do 14:30. Potraktowano nas jak prawdziwe gwiazdy. Był make-up, fryzjer, próby, trener wokalny. Atmosfera była bardzo przyjemna. Pozostali uczestnicy byli bardzo mili, szybko się zaprzyjaźniliśmy. Nagrywając odcinek opowiadałam o tym co robię, o tym, że uczę się w Zawierciu i prowadzę audycję w Radiu Zawiercie oraz że jestem wychowanką Pani Anity Maszczyk i Pana Leopolda Stawarza. Dałam z siebie wszystko i zaprezentowałam Zawiercie. To była wielka przygoda, której nigdy nie zapomnę i mam nadzieję, że nie ostatnia w moim życiu. Jestem dumna, że mogłam wziąć w tym udział – powiedziała Aleksandra Płóciennik.

Emisja programu “Szansa na Sukces” z udziałem naszej lokalnej piosenkarki odbędzie się 14 kwietnia w TVP2.

Aleksandra Płóciennik prowadzi również audycję “Idole zawierciańskiej młodzieży” w Radiu Zawiercie (www.radiozawiercie.pl), programu można posłuchać w każdy poniedziałek o godzinie 19:00.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange