zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Znacie utwór “Ona by tak chciała”? W Ogrodzieńcu wystąpi jej twórca – Ronnie Ferrari [PLAKAT]

W sobotę 22 lutego w hali sportowej przy ul. Orzeszkowej 13 w Ogrodzieńcu odbędzie się II Koncert Karnawałowy, w trakcie którego wystąpi Ronnie Ferrari, twórca przeboju “Ona by tak chciała” obejrzanego 110 mln razy na YouTube. Wydarzenie poprowadzi aktor Piotr Pręgowski.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Radio Zawiercie i portal zawiercianskie.pl – jako Media Zawierciańskie – są patronami medialnymi wydarzenia. Szczegółowe informacje na plakacie:

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Sąsiedni Ogrodzieniec potrafi robić wydarzenia z gwiazdami na topie, Zawiercie nie bo w Zawierciu musi być tak jak podoba się prezydentowi a przede wszystkim ludziom z jego najbliższego otoczenia to co oni lubią a mieszkańcy mogą zbierać tylko ochłapy w postaci marnych festynów odnowy z gwiazdkami miejskimi,Masakra w porównaniu z Ogrodzieńcem jesteśmy sto lat za murzynami, Pewnie na Dni Zawiercia znowu będzie największe badziewie bo za darmochę na gwiazdy lepszego kalibru trzeba mieć kasę inaczej won

  2. Jak zwykle…. A na Dniach Zawiercia jak jest???
    Kicha i bez polotu…..zero pomysłu…..bo oszczędzanie…..
    Ale zawiercianie tak wybrali to tak mają. Ale ze wszystkimi imprezami kulturalno- rozrywkowymi tak jest tutaj… Nie ma co…..gusta na prawdę….heh do pozazdroszczenia….??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.