zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zmiany w Zarządzie Powiatu Zawierciańskiego: Paweł Sokół za Bogusława Piotrowskiego, Barbara Kozioł za Pawła Sokoła [AUDIO + ZDJĘCIA]

W czwartek 29 sierpnia odbyła się sesja Rady Powiatu Zawierciańskiego, w trakcie której nastąpiła zmiana 2 z 5 członków zarządu powiatu.

Dotychczasowy wicestarosta Bogusław Piotrowski odchodzi z Zarządu Powiatu Zawierciańskiego. Oto, co powiedział tuż po złożeniu rezygnacji:

Kiedy i jakie stanowisko w Urzędzie Miejskim w Zawierciu lub jego jednostkach organizacyjnych zajmie Bogusław Piotrowski? Zapytaliśmy o to obecnego na sesji rady powiatu prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego:

Nowym wicestarostą – w miejsce Bogusława Piotrowskiego – został Paweł Sokół, dotychczasowy etatowy członek zarządu powiatu zawierciańskiego:

Z kolei na wolne miejsce członka zarządu po Pawle Sokole – po jego przejściu na funkcję wicestarosty – powołana została Barbara Kozioł, radna Rady Powiatu Zawierciańskiego, a od kilku miesięcy instruktor Miejskiego Ośrodka Kultury “Centrum” w Zawierciu:

PK

14 KOMENTARZY

  1. Jeśli zrobią z Piotrowskiego wiceprezydenta Zawiercia to będzie to gwóźdź do trumny honoru pana Konarskiego. Dużo ludzi nazatrudniał z poza Zawiercia na ważne stanowiska, jeszcze na wiceprezydenta weźmie osobę z poza Zawiercia. Tragedia co oni wyprawiają – na taczkę ich i do gnoju!

  2. Z tego co wieści mówią bedzie Prezesem RPWiK. Śmiechu warte, ale to pokazuje w dalszym ciągu obsadzanie stanowisk przez ludzi niedoświadczonych.

  3. Wreszcie ktoś Panią Kozioł docenił – dobrze wykształcona, mająca świetne doświadczenie…aż żal żeby się tak marnowała w jakimś MOKU. Duży potencjał intelektualny! Brawo i ogromne gratulacje – zarówno dla wybierających jak i wybranej!!!

  4. Basiu konkretna, merytoryczna wypowiedź! Jeszcze nie zaczęłaś pracować a my – mieszkańcy Zawiercia i powiatu już jesteśmy dumni !!!

    • Porażka w tym całym powiecie . Skoro tacy ludzie mają szansę na powiat to wcale nie dziwota, że elektryk został prezydentem RP kiedyś. Chyba będzie jedynie maskotka powiatu . Bo na więcej działania i mądrości nie zapowiada się . . . .

  5. Pan Konarski robi z funkcji Prezydenta wielkie pośmiewisko. Chyba sam już nie wie czego chce. Do mediów wychodzi i mówi, że ewentualny stołek dla Piotrowskiego nie zależy od niego. Koń by się uśmiał. Twierdził, że nie ma pracy za znajomości. Oczywiście, że jest. Przykładem jest zatrudnienie radnego Trepki w ZGK. Rady powinny być społeczne. Wprowadzenie diet radnym spowodowało, że radnym nie chce się działać dla mieszkańców, przychodzą tylko po to, aby wyjść z pełnymi kieszeniami. Co sesja to żywe Muppet Show. Widownia miała ubaw po pachy za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.