zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zmarła była dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu

Zmarła Anna Kołodziejczyk, była dyrektor i wieloletni pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu.

O śmierci byłej szefowej MOPS-u poinformował Urząd Miejski w Zawierciu na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych, prezydent Zawiercia, a także MOPS.

Anna Kołodziejczyk pracowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zawierciu od 1990 roku. W latach 2016-2018 była dyrektorem placówki, w 2018 roku przeszła na emeryturę.

W listopadzie 2020 roku skończyłaby 65 lat.

Zdjęcie: Archiwum

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

9 KOMENTARZY

  1. Czemu portal nie podaje źródeł informacji ???

    Informacje zaczerpnięte z profilu mops . Taki portal a prawa nie zna ?

  2. Jakie to smutne …Same suche fakty , a Pani Anna była wspaniałą, pełną energii i pasjii działaczką , oddana pomocy społecznej i działaniom na rzecz społeczności lokalnej w tym skutecznej poprawie postrzegania Romów oraz osób starszych i niepełnosprawnych. Całe swoje życie zawodowe poświęciła misji pomocy człowiekowi. Niech odpoczywa w spokoju.Cześć Jej pamięci.

  3. Żegnając Cię droga Anno, dziękuję za wspólne lata pracy,za Twoją cierpliwość,za inspiracje i charyzmę,za wspaniałe towarzystwo,za serce i uśmiech,czasem życiowe porady i wiele innych wartości, których wymienić nie sposób.Pozostaniesz w mej pamięci,odpoćzywaj w spokoju.

  4. ..na prawdę..?……
    tylko tyle jesteście w
    ..stanie napisać? …zmarła Pani Dyektor…która większości z nas korzystających z pomocy..Mop-su poświęciła..chociaż chwilę by pomóc..by wysłuchać.. była matką dla niektórych…nawet psychologiem…a Wy..tak sucho..tak wcale.. piszecie o osobie..ktora była tak wrażliwa na problemy innych?..wstyd..żegnam Panią dyrektor z wielkim smutkiem…[*]..podopieczna… K.Grazyna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.