ward churchill colorado essay essay the importance of education the essay connection 10th edition tips for writing appic essays development essay english literature existentialism essay thesis

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

ZKM Zawiercie: zmiany w kursowaniu linii nr 1 i 2 [NOWY ROZKŁAD JAZDY]

Ważne informacje od Zakładu Komunikacji Miejskiej w Zawierciu. Od 8 stycznia 2018 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy i przebieg linii 1 oraz 2.

Reklama

Linia 1 straci charakter połączenia ekspresowego a autobus będzie się zatrzymywał na wszystkich przystankach na trasie. Większość autobusów linii 1 będzie kursowała z Zawiercia, natomiast pięć kursów będzie wydłużonych rozpoczną się one z Blanowic. Linia 1 będzie docierała do Siewierza a potem do Leśniaków (przez Żelisławice) lub do Sulikowa. Zwracamy uwagę, że zmianie ulegnie przystanek przy dworcu PKP z którego linia 1 będzie odjeżdżać w kierunku Siewierza, podróżni winni oczekiwać na autobus po stronie fontanny. Linia 2 będzie zaczynała kursy tak jak dotychczas z Blanowic i przez centrum Zawiercia będzie docierać do centrum Poręby lub w wariantach wydłużonych do Poręby Niwek. Wierzymy, że wprowadzane zmiany, będące koniecznością dostosowania się ZKM Zawiercie do zakresu zadań przewozowych, jakie zleciły Gminy Siewierz i Poręba, ułatwią Państwu podróżowanie pomiędzy gminami – czytamy w informacji Zakładu Komunikacji Miejskiej w Zawierciu.

Jak informuje ZKM, szczegółowe rozkłady jazdy zamieszczone będą na stronie internetowej www.zkm-zawiercie.com.pl, natomiast tabliczki z informacją o godzinach odjazdów na przystankach zostaną zmienione parę dni przed wprowadzeniem zmian.

1 KOMENTARZ

  1. Wydaje mi się, że większość mieszkańców “podziekowałaby” pani “prezes”, gdyby mieli ją na wyciągnięcie ręki… Zmiany w kursowaniu takie, że z dnia na dzień pojawiają się i znikają linie. Przebieg trasy to jak losowanie w totka! Bez żadnego pomysłu na transport! To miasto ma 50 tys. mieszkancow, kilka osiedli i kilkanaście linii autobusowych. Jakim trzeba być idiotą, żeby nie móc tego ogarnąć? Może niech sobie “zarząd” weźmie rozkład z kzkgop i nauczy się, jak można coś zrobić dobrze…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange