zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Żeromski i Malczewska zapraszają na jubileuszowe zjazdy absolwentów

W przyszłym roku odbędą się okrągłe jubileusze I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego oraz II Liceum Ogólnokształcącego im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu.

Reklama

Uroczyste obchody 85-lecia I LO oraz Zjazd absolwentów odbędą się 15 czerwca 2018 r. Kolejne spotkanie komitetu zjazdowego 25 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w I LO. W najbliższym czasie zostanie podane konto do wpłat za uczestnictwo w zjeździe absolwentów oraz szczegółowy program obchodów uroczystości. Koszt spotkania: 100 zł – dla osób, które dokonają wpłaty do 15 kwietnia 2018 r.; 120 zł – wpłaty do 25 maja 2018 r.; 150 zł – wpłaty po 25 maja 2018 aż do dnia zjazdu absolwentów – czytamy w informacji na stronie internetowej szkoły.

Proponowany program uroczystości to: przemarsz absolwentów, uczniów i nauczycieli spod szkoły I LO do Bazyliki Mniejszej św. Piotra i Pawła oraz uczestniczenie we Mszy św.; uroczystość obchodów 85-lecia szkoły w Miejskim Ośrodku Kultury Centrum; pamiątkowa fotografia – parking szkoły; spotkania absolwentów w salach lekcyjnych, zwiedzanie szkoły; biesiada w Villa Verde.

A oto informacja o jubileuszu szkoły i zjeździe absolwentów w “Malczewskiej”:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.