zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zenek Martyniuk wystąpi w Zawierciu w maju? Wstęp będzie płatny

W tym tygodniu ma zostać podpisana umowa dotycząca występu gwiazdy disco-polo – Martyniuk najprawdopodobniej wystąpi w Zawierciu w sobotę 4 maja na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wstęp będzie płatny.

Wraz z Zenkiem Martyniukiem i zespołem Akcent mają wystąpić: Power Play,  Silver Dance, Miły Pan, Miglanc oraz Black Lady. Początek koncertu o godzinie 16:00.

Wydarzenie odbywa się niezależnie od organizowanej przez miasto Zawierciańskiej Majówki.

Prawdopodobnie jutro zostanie opublikowany plakat na występ Zenka Martyniuka, znajdziecie go na portalu zawiercianskie.pl

Bilety można kupować w najbliższych dniach (prawdopodobnie od jutra, czyli wtorku 5 marca). Wkrótce więcej informacji.

 

12 KOMENTARZY

  1. Zróbcie ten ” kącert ” w Porębie , Szczekocinach albo innych badziewiarskich wioskach , bo na ten kicz w Z-ciu to przyjdzie garstka osób

  2. chyba kogoś baaaardzo pogięlo z tymi biletami
    myślalem,że w tym pseudo mieście nic mnie już nie zaskoczy,a tu jednak taka niespodzianka

  3. To świetna wiadomość dla prawdziwych melomanów, rzadko się bowiem zdarza aby w naszym mieście występował tak wybitny i ceniony polski artysta o którym tak głośno w ostatnich latach i dla którego krytycy wyrażają wielkie uznanie mówiąc o jego dorobku artystycznym. Trudno oczekiwać, aby taki artysta występował za darmo przed tak wymagająca publicznością zawierciańską.

  4. Jeśli to miał być hit dla mieszkańców to wyszła klapa. Miasto szumnie odtrąbiło biletowany koncert gwiazdy disco polo. Co w tym niezwykłego. …

  5. MAJÓWKA I PŁATNY KONCERT -CO TO MA BYĆ ,KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY ,I TO JESZCZE NA STADIONIE TO GDZIE TU IŚĆ Z DZIEĆMI CHYBA TYLKO DO PARKU GDZIE BĘDZIE TŁOK.
    TE NOWE WŁADZE CORAZ BARDZIEJ PODPADAJĄ

  6. Jak sobie robicie i to w majowle platne koncerty zapewnijcie wszystkim wsiokom co przyjada parkingi a nie ze staja nam w okolo na osiedlu na trwaie chodnikach po klatkami , trzeba bedzie przez okno wchodzic do domu , moze niech pod urzedem staja i na prywatnych posesjach tych co to zorganizowali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.