zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zdaniem starosty błędy poprzedniego kierownictwa Powiatowego Zarządu Dróg będą kosztować prawie 1 mln zł. Co na to były dyrektor PZD? [AUDIO]

Starostwo Powiatowe w Zawierciu opublikowało na swoim Facebooku Powiat Zawierciański wpis dotyczący poprzedniego kierownictwa Powiatowego Zarządu Dróg w Zawierciu.

Ostatnim – przed likwidacją jednostki na początku 2020 roku – dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Zawierciu był Henryk Goncerz. Jego zastępcą był Paweł Kaziród, radny miejski. Zdaniem starosty zawierciańskiego Gabriela Dorsa “błędy na etapie aktualnie realizowanych inwestycji kosztować będą Powiat prawie 1 mln zł” (cały wpis na Facebooku starostwa dostępny jest poniżej).

Co na to Henryk Goncerz, poprzedni dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Zawierciu?

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

8 KOMENTARZY

 1. Niech Starosta nie rżnie głupa i odpowie na pytanie dlaczego w projekcie przebudowy ul. Łośnickiej od ronda do skrzyżowania z drogą 78 w Kromołowie nie przewidziano budowy ścieżki rowerowej. Za to odpowiada tylko i wyłącznie Starosta. Najlepiej Panie Dors schować się jak mysz pod miotłą i przeczekać, aż przestaną pytać.

   • Myślący jest fakt, że jeśli ulica jest w mieście to należy do miasta. Odpowiedzialność Pan Konarski też ponosi, bo współfinansuje inwestycję z pieniędzy mieszkańców miasta.

  • Dokładnie. Jest szansa zrobić tam ścieżkę to ściemniają że brak terenu. A nawet jeżeli to ile kosztuje kawałek rowu ? W dzielnicach gdzie są ludzie przy władzy da się jakoś wszystko robić a tutaj ciągłe ściemnianie że to że tamto. Siadać na rowery o 13-15 i zobaczyć jaka jazda przyjemna.

   • Od Myszkowa do Żarek się dało. W Zawierciu nie. Cóż się spodziewać po chłopie z Białej Błotnej. Prawdopodobnie nigdy nie widział ścieżki rowerowej i nie wie o czym mowa.

 2. Panie Redaktorze, Panie Redaktorze kochany, niech Pan w trybie pilnym zaprosi Pana Kaziroda na wywiad, on do niedawna pełnił prominentna funkcję w PZD, na pewno coś wie o stwierdzonych nieprawidlowisciach, może wytłumaczy tą straszną omyłkę Starostwa, mieszkańcom należy się wyjaśnienie.

 3. Dors wcielił się w rolę Konarskiego i też obwinia poprzedników . A gdzie jest dyrektor CUW jego siostrzenica ?? Nie tylko nepotyzm ale i brak umiejetności . Pogrąży Dorsa .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.