zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zawiercie: zderzenie trzech samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Senatorskiej i Źródlanej [ZDJĘCIA. AKTUALIZACJA]

Przed godziną 17:00 w czwartek 12 marca doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Senatorskiej i Źródlanej w Zawierciu.

Jak poinformowała sierż. szt. Marta Wnuk, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu do zderzenie doszło, gdy kierujący skodą wymusił pierwszeństwo na kierującym toyotą. Ta z kolei uderzyła w bmw. W wyniku zdarzenia dwie osoby – z toyoty i bmw – zostały zabrane przez karetkę pogotowia. Ich życiu prawdopodobnie nie zagraża niebezpieczeństwo.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

9 KOMENTARZY

      • Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Zajmujesz się tym zawodowo? Projektujesz? Budujesz? Czy tez wypowiadasz się na zasadzie nie znam sie, ale sie wypowiem. Otóż tam jest full miejsca, a tendencje w drogownictwie sa takie, aby budowac jak najwiecej tego typu skrzyżowań . Przestań się juz kompromitowac. Fajnie gdybys kiedyś zobaczyl, co to naprawdę znaczy mało miejsca.

        • Z tego, co wiem tam jest wielu właścicieli i rondo będzie małe. Widzę te miejsca codziennie, więc korepetycje nie są potrzebne. Rondo ZUS. Mówiłem, że będzie za małe. Włącz sobie CB radio i posłuchaj opinii kierowców o tym rondzie. Miasto musi być na prawdę bogate. Rondo na Obrońców Poczty Gdańskiej,rondo na Borowym Polu, rondo na Marciszowie, rondo 11 listopada, rondo na Leśnej, rondo na Piłsudskiego. A gdzie inne potrzeby? Bo chyba się zgodzisz, że są inne potrzeby. Wydaje mi się, że wydawanie pieniędzy na rondo. To Ty twierdziłeś, że będzie pas do huty dla ciężarówek. Może wyjaśnisz jak mają dojechać do pasa przez to rondo, którego się domagasz.

  1. Trzeba tylko uważnie jeździć zgodnie z przepisami a co do rond to już w naszym mieście wystarczy rond, warunki zostały spełnione i pod koniec tego roku powstanie WORD Zawiercie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.