zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zawiercie: w sobotę odbędzie się Rodzinny Piknik Ekologiczny [PLAKAT]

W najbliższą sobotę 22 czerwca w Zawierciu odbędzie się kolejna edycja Rodzinnego Pikniku Ekologicznego.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do czynnego uczestnictwa w Korowodzie EKO-ZAWIERCIE – START godz. 14.15 z Pl. Św. Jana Pawła II (fontanna centrum)! Dla podkreślenia szczególnego charakteru imprezy proponujemy aby uczestnicy założyli w tym dniu koszulki w kolorach (żółty, zielony, brązowy lub niebieski). Inicjatywa ta ma na celu podkreślenie charakteru imprezy, jakim jest podnoszenie świadomości i edukacja w zakresie segregacji odpadów. Uroczyste przejście w Korowodzie EKO-ZAWIERCIE mieszkańców naszego miasta odbędzie się w asyście szczudlarzy, zespołu muzyczno-wokalnego przy akompaniamencie instrumentów dżembe oraz w towarzystwie kuglarzy i postaci z bajek – czytamy w zapowiedzi wydarzenia na Facebooku.

Radio Zawiercie i portal zawiercianskie.pl są patronem medialnym wydarzenia:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.