zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zawiercie: śmiertelne potrącenie mężczyzny przez pociąg [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło około godziny 4:30 kilkaset metrów od stacji kolejowej Zawiercie w kierunku Borowego Pola. Prawdopodobnie około 30-letniego mężczyznę potrącił ze skutkiem śmiertelnym pociąg relacji Gliwice-Warszawa.

Jak informuje oficer prasowy zawierciańskiej policji nadkom. Andrzej Świeboda, ustalana jest tożsamość mężczyzny, a także przyczyny zdarzenia. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i prokurator.

AKTUALIZACJA:

Informacja ze strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu:

Dzisiaj po godzinie 4.30 na torowisku w rejonie parku przy ul. Kościuszki, doszło do wypadku kolejowego. Pociąg pośpieszny relacji Gliwice-Warszawa potrącił mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia 41-latek poniósł śmierć. Z relacji maszynisty wynika, że mężczyzna miał wcześniej siedzieć na torowisku. Niestety było już za późno na wyhamowanie składu pociągu. Potrącony mężczyzna zginął na miejscu. Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Po kilku godzinach policjanci ustalili jego tożsamość. Tor kolejowy, na którym doszło do śmiertelnego wypadku został wyłączony z ruchu. Obsługa pociągu była trzeźwa. Obecny na wypadku prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Okoliczności i przyczyny wypadku badają teraz zawierciańscy śledczy.

Wkrótce więcej informacji.

2 KOMENTARZE

  1. Nie 30, a 41-letni mężczyzna. Sprawdzajcie informację zanim opublikujecie te wasze “nowinki”. No nie wyścigi- tu nie działa zasada “kto pierwszy, ten lepszy”.

    • Ludzie,człowiek stracił życie,a wam się zbiera na dyskusję ile miał lat! Jakie to ma znaczenie w obliczu takiej tragedii?
      Wyrazy współczucia dla Rodziny Zmarłego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.