zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

„Zawiercie Rozmawia” – nowy program „na żywo” o naszym mieście

Program jest emitowany „na żywo” na profilu „Cicha Strona Miasta” na Facebooku. Najbliższa transmisja w niedzielę 7 stycznia, początek o 20:00.

„Cicha Strona Miasta” to inicjatywa zawiercianina Patryka Jahu.

Nasz projekt jest odpowiedzią na narzekania ludzi że „w tym mieście nic się nie dzieje”. To telewizja nadawana „na żywo”, otwarta dla wszystkich artystów wyrywających z szarości dnia codziennego piękne kolory życia. Założeniem CSM TV jest zrobienie czegoś, co dla wszystkich wydaje się niemożliwe. Telewizja ma skupiać wszystkich artystów każdego klimatu i dziedziny w jednym miejscu. Coraz więcej ciekawych ludzi odzywa się i proponuje coś ciekawego i o to w tym chodzi. To ma żyć własnym życiem. Chcemy rozruszać to miasto – mówi w wywiadzie dla OtoZawiercie.pl Patryk Jahu, inicjator przedsięwzięcia.

Program prowadzi Jakub Kosoń, redaktor naczelny Portalu OtoZawiercie.pl.

Jestem szczęśliwy, że mogę zdobywać kolejne doświadczenie prowadząc program „Zawiercie Rozmawia”. Daje mi to wielką satysfakcję. Mam nadzieję, że program dalej będzie się rozwijać. Ten projekt to nowy pomysł i rzecz, której jeszcze w Zawierciu nie było – mówi Jakub Kosoń.

Pierwszy program „Zawiercie Rozmawia” odbył się w ostatnią niedzielę grudnia ubiegłego roku – wówczas gościem była Anita Maszczyk, solistka z Zawiercia.

Program, jak sama nazwa wskazuje, polega na wywiadach z różnymi gośćmi – osobami związanymi z Zawierciem. Prowadzi go Jakub Kosoń, 15-letni redaktor Portalu OtoZawiercie.pl. W programie „Zawiercie Rozmawia” poruszane są różne tematy związane z naszym miastem. Poprzez program chcemy pokazać, że Zawiercie to interesujące miasto, pełne ciekawych osobowości i wielu inspiracji. Pierwszy odcinek spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. Docelowo chcemy, aby program emitowany był co drugą niedzielę. Oglądać go można tutaj, na Facebooku „Cicha Strona Miasta” – czytamy w opisie programu na Facebooku.

Gościem następnego programu, który odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2018 r. będzie Sławomir Smoleń, fotograf i współzałożyciel grupy Jurassic Photo Team. Początek o 20:00 na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.