essay les miserables example of narrative essay in mla format education computers essay essay american dream over oral history sample essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zawiercie: odbędzie się casting organizowany przez producenta m.in. “Dlaczego Ja?” i “Pamiętniki z wakacji”

Firma TAKO MEDIA, producent seriali takich jak, m.in.: “Na ratunek 112”, “Pamiętniki z wakacji”, „Dlaczego Ja”, “Detektywi w akcji” czy najnowszy Rewir AXN zaprasza na casting do nowych seriali telewizyjnych.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił na planie filmowym, zobaczyć powstawanie seriali “od kulis”, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na bezpłatny casting – czytamy w opisie wydarzenia “Casting do seriali w Zawierciu!” założonym na Facebooku przez użytkownika Casting Tako Media.

Casting odbędzie się w piątek 16 czerwca w godzinach 13:00-19:00. Organizator nie podał dokładnego miejsca castingu, informacje na ten temat – jak zapowiada – pojawią się wkrótce na Facebooku (aby zobaczyć wydarzenie kliknij TUTAJ).

W castingu mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, bez względu na aparycję, wiek oraz płeć. Tako Media nie wymaga od kandydatów doświadczenia filmowego. Warunkiem jest brak udziału w żadnym z prowadzonych przez organizatora castingów (lub branie udziału w castingu co najmniej 2 lata temu). Kontakt do Tako Media: casting.takomedia@o2.pl

Źródło: Casting Tako Media

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange