zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zawiercie: jutro nowy Lidl, za tydzień nowe centrum handlowe

W czwartek 22 lutego na godzinę 7:00 rano zaplanowano otwarcie nowego sklepu Lidl w Zawierciu – znajduje się on przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej naprzeciwko Intermarche. Z kolei w czwartek 1 marca zostanie otwarte centrum handlowe przy ul. Leśnej – DL Shopping Center Zawiercie.

Jak zapowiada inwestor i właściciel centrum handlowego, firma DL Invest, w otwarciu obiektu mają wziąć udział m.in. przedstawiciele władz Miasta Zawiercie, Agencji Rozwoju Zawiercia oraz mediów. Otwarcie centrum handlowego odbędzie się o godzinie 9:00, część oficjalną uroczystości zaplanowano na godzinę 10:00, w ramach której nastąpi przecięcie wstęgi i przemówienia.

Powierzchnia obiektu to ponad 5 tys. mkw. W centrum handlowym swoje sklepy lub punkty usługowe będą miały m.in.: PSS Społem Zawiercie, InterFit, PEPCO Poland, CCC, RTV Euro AGD, Rossmann, T-Mobile Polska, Biuro Podróży i Galeria Smak.

6 KOMENTARZY

  1. Czyli w centrum handlowym nadal nie będzie fajnych sieciowych sklepów z ubraniami. Centeum handlowe zajmą sklepy wielkopowierzchniowe :/ słaby interes z uwagi na to że w zawierciu nie brak sklepów spożywczych czy z agd. Powinniście pozyskiwać najemców z propozycjami jakich brak w Zawierciu. Jedyne co popieram to pepco.

  2. Najgorsze centrum jakie mogło powstać to, to w Zawierciu ani jednego sklepu godnego uwagi!!! Jaki grajdoł taki handel!!!

  3. Popieram przedmówcę.Jedycję Pepco fajna sprawa,natomiast społem i reszta żenada. Dalej brak w mieście sieciowek typu H&M,New Yorker,Deichmann,Terranova itp.

  4. Jak za komuny przecicie wstegi ciekawe czy bedzie 1 sekretarz…….ej narzekacze krzykacze co niektorzy Lidl kas do D etc etc otwieraja Spolem be nie a po co…fakt brakuje H&M i reszty sieciowek spokojnie ponoc jest pozwolenie na budowe centrum hadnlowego na wylocie na Porebe rynek nie lubi prozni pewnie tam bedzie. I nie narzekacć nie szczekac “klient nasz Pan zdecyduje”

  5. Czy zamiast rossmanna który juz jest i mógłby tam pozostać nie można było np. Hebe? Popieram brak sieciówek to bolączka Zawiercia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.