zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zawierciański szpital: “Nadal nie są znane wyniki badań”, “pacjent nie wykazuje objawów klinicznych infekcji”

Szpital Powiatowy w Zawierciu podaje aktualne informacje dotyczące wdrożonej procedury profilaktycznej w związku z ryzykiem pojawienia się w Polsce koronawirusa.

Uprzejmie informujemy, że nadal nie są znane wyniki badań laboratoryjnych pacjenta, który w piątek został przyjęty do Szpitala Powiatowego w Zawierciu w celu przeprowadzenia badań na obecność wirusa SARS-CoV-2. Hospitalizowany pacjent nie wykazuje objawów klinicznych infekcji. Kolejny komunikat zostanie wydany po otrzymaniu wyników badań z Państwowego Zakładu Higieny – informuje Szpital Powiatowy w Zawierciu na swoim profilu facebookowym.

Redakcja Mediów Zawierciańskich zwróciła się do szpitala z pytaniami o to, dlaczego pacjent został przywieziony z Pyrzowic do Szpitala Powiatowego w Zawierciu, a nie innej placówki medycznej bliżej lotniska, a także jak długo pacjent pozostanie na terenie Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Czekamy na odpowiedź.

3 KOMENTARZE

  1. Od soboty minęło już prawie 3 doby, Minister zdrowia dziś mówił,że jesteśmy przygotowani i wyniki badań na obecność wirusa będą gotowe w ciągu 24godzin. Kłamstwo tylko czyje ?

  2. może trzeba oddać sprawę do Sądu, za brak rzetelnej informacji ze strony Szpitala Powiatowego. Mieszkańcy powinni wiedzieć co się dzieje na terenie ich miejscowości… Pozew zbiorowy?

  3. Ta dyrekcja słynie już z dezinformacji, nie tylko w sprawie koronowirusa, ale także cichej likwidacji oddzialu ginekologii i położnictwa.. Oni tak mają…:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.