critical analyisis essays yale additional essay essay on divorce and marriage conceptual framework art essay sri lanka essays my country

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zawierciańska policja: następne zarzuty za dopalacze

Policjanci wydziału kryminalnego zawierciańskiej komendy uzyskali dowody, które pozwoliły na sporządzenie aktu oskarżenia wobec kolejnej osoby związanej ze środowiskiem dopalaczy.

W środę 27 lutego policjanci z wydziału kryminalnego zawierciańskiej komendy sporządzili kolejny akt oskarżenia wobec 37-letniej mieszkanki Zawiercia. Jest to jedna z kobiet, którą wielokrotnie wymieniano w mediach, obwiniając o rozprowadzanie dopalaczy. W połowie ubiegłego roku obydwie kobiety usłyszały już zarzuty posiadania narkotyków a sporządzone materiały z aktem oskarżenia przekazano do sądu. Po kilku miesiącach ta sama 37-latka ponownie trafiła w ręce policjantów. Posiadała przy sobie 9 zwitków z białym proszkiem. Otrzymane wyniki badań laboratoryjnych wykazały, że były to dopalacze. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje Sąd – czytamy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange