zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zawierciańska Majówka: After Party, Młodzieżowa Orkiestra Kameralna, Hit Boyz i festiwal kolorów

W połowie marca informowaliśmy, że na Zawierciańskiej Majówce wystąpi zespół After Party. Teraz znamy całą listę występujących podczas miejskich imprez na początku maja.

W czasie majówki wystąpi wspaniała Zawierciańska Młodzieżowa Orkiestra Kameralna, która na pewno nie zawiedzie publiczności i zaprezentuje wysoki poziom artystyczny. Przygotowaliśmy także sporo ciekawych atrakcji dla najmłodszych. Na scenie zagra grupa Frutaki z programem artystycznym dla dzieci „Na zdrowie Inspektor Ogórek”. Następnie odbędzie się festiwal kolorów. Jest to zabawa polegająca na wyrzucaniu w powietrze kolorowych proszków, które osadzają się na twarzach, ubraniach uczestników. O dobrą zabawę zadba także zespół Hit Boyz, dzięki któremu będzie można posłuchać największych przebojów disco w rozrywkowych aranżacjach. Na koniec koncert gwiazdy wieczoru – zespołu After Party – informuje Monika Polak-Pałęga, rzecznik Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

Wydarzenie, podczas którego wystąpi m.in. Zenek Martyniuk (koncert odbędzie się w sobotę 4 maja, więcej informacji w Kalendarzu wydarzeń na naszym portalu) jest organizowane przez firmę niezwiązaną z urzędem miasta. Występ nie ma bezpośredniego związku z organizowaną przez Miasto Zawierciańską Majówką.

8 KOMENTARZY

  1. Konarski zapomina ze oprócz imprez i różnych malowanych bzdur ludzie potrzebują pracy, infrastruktury i inwestorów. Tyle maja w głowie wiec tyle robią, no ale czego się spodziewać po konarskim i 17 latku…

  2. Anonim śmiem stwierdzić… ten 17 latek napewno ma więcej kultury osobistej niż ty. ( nazwiska piszemy z dużej litery) zapamietaj?

  3. DOROTA, zapamiętaj, że „Ty” tez piszemy z dużej litery hahaha poza tym, myśle, ze chodziło o ewidentne przedstawienie braku szacunku. I z reszta się nie dziwie, bo to co robi nowa „ekipa” to kompletna porażka!!!

  4. NO NAME, zarówno poprzedni prezydent jak i obecny to żenada. Poza tym, mimo płaszczyka nowości to jedno towarzystwo, nie zapominajcie proszę ze konarski był przez 3 lata zastępca grima klaskał mu na wystąpieniach i brał kasę (nie małą) co miesiąc. Wtedy mu się grim podobał. Przestał mu się podobać dopiero jak go z roboty wyrzucił,
    postanowił wybić sie na niezależność. JEDNA KLIKA zorientowana na WŁASNE INTERESY nie na nas – mieszkańców. Kropka.

  5. W Zawierciu jest i będzie mafia. Zaczynając od polityków lokalnych po same media, które są nagminne opłacane przez lokalnych biznesmenów oraz samorządowców. Tak naprawdę idąc na sesje można się tylko dowiedzieć co się dzieje w Zawierciu lub z mediów ogólnopolskich .

  6. GOŚĆ, myśle ze masz sporo racji. Nie zgodzę się co do jednego: ze ten stan będzie trwał nadal.
    Może będzie jeszcze w tej kadencji, ale w przyszłej wkroczy ktoś rzeczywiście nowy, ktoś rzeczywiście nie uwikłany w te układziki, a przynajmniej bardzo bym chciał żeby tak się stało. Media są jakie są, de facto ich nie ma, może poza właśnie zawierciańskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.