zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zawierciańska Godzina “W” w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego [PLAKAT]

1 sierpnia jak co roku przy Pomniku Nieznanego Żołnierza w Zawierciu odbędzie się uroczystość patriotyczna w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Zawierciańska Inicjatywa Narodowa. Portal zawiercianskie.pl objął uroczystość patronatem medialnym. Szczegółowe informacje na plakacie:

 

5 KOMENTARZY

 1. Jestem ciemnoskórym studentem z Kongo.
  Czy też mogę przynieść znicz i zapalić go 1 sierpnia pod pomnikiem nieznanego żołnierza w Zawierciu?
  Chciałbym w ten sposób uczcić pamięć Waszych dzielnych rodaków.

 2. Jestem Moshe Rosenberg i pochodzę z Izrael. Mój dziadek żył w Warszawie podczas wojny i po wojnie musiał wyjechać do Izrael. Też bym chciał przyjść pod ten pomnik 1 sierpnia, by zapalić znicz – mogę to zrobić?

 3. Salam Alejkum. Ja być Ahmed bin Mohamar. Ja pochodzić z Jordania i żyć tu i pracować 2 rok. Czy ja móc przyć na to spotkanie przy pomnik Nieznanego Żołnierza?

 4. Chwała Jesu Christu!
  Mienia zawod Żenia, ja z Ukrainu s Wolynskogo ragionu. Ja rabotajet w Polszy na maszinu. Mienia dieduszka budiet czerwonoarmieniec. On paszoł na Berlin s Armiją gen Żukowa. Germańce ubit mnastwo ego tawariszczi. Dieduszka sam ocalat. Ja jemu i polskiego bohaterskiego naroda oddat hold pri pamnikam.
  Czi ja budu mogu oddat hold bohateram obu narodow?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.