zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Do Zawiercia przyjedzie 3 posłów i senator. Jutro spotkanie #ObywatelskieŚląskie

W spotkaniu weźmie udział zawierciańska posłanka Anna Nemś oraz trzech innych parlamentarzystów.

– Zawierciańskie spotkanie wpisuje się w cykl spotkań parlamentarzystów PO RP z mieszkańcami poszczególnych województw. W najbliższą środę w ramach konsultacji Programu Polska Obywatelska 2.0 prawie 100 parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej gościć będzie w 27 miastach województwa śląskiego, w tym również i w Zawierciu. Parlamentarzyści odpowiedzą na szereg pytań oraz wezmą udział w dyskusji na temat najistotniejszych dla mieszkańców spraw, m.in. w sprawie referendum edukacyjnego oraz planowanych niekorzystnych zmian w ordynacji wyborczej do samorządów – czytamy w informacji przekazanej przez Biuro Poselskie Poseł na Sejm RP Anny Nemś.

W spotkaniu weźmie udział Anna Nemś (zawiercianka, Poseł na Sejm VII i VIII kadencji, wybrana w okręgu sosnowieckim), Lidia Gądek (Poseł na Sejm VII i VIII kadencji, wybrana w okręgu krakowskim), Arkadiusz Marchewka (Poseł na Sejm VIII kadencji, okręg szczeciński) oraz Piotr Wach (Senator RP VI, VII, VIII i IX kadencji, okręg wyborczy Opole).

Wszyscy parlamentarzyści reprezentują Platformę Obywatelską.

Spotkanie rozpocznie się jutro (środa, 15 lutego) o godzinie 17:00 w Hotelu “Zawiercie” przy ul. Wierzbowej 6 w Zawierciu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.