zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zakupy na dowóz w Zawierciu? Wkrótce będzie to możliwe

Sklep Spiżarnia znajdujący się przy ul. Blanowskiej 50 w Zawierciu zamierza w najbliższych miesiącach uruchomić sklep internetowy.

Celem utworzenia sklepu internetowego Spiżarnia jest zapewnienie klientom możliwości dokonywania zakupów online, bez konieczności wychodzenia z domu. Jego powstanie ma na uwadze osoby, które z różnych przyczyn nie mogą samodzielnie wybrać się na zakupy do sklepu lub po prostu znają i chętniej korzystają z takiej formy kupowania, m.in.: w przypadku własnej choroby lub bliskich, kiedy nie ma z kim zostawić dziecka lub rodziny, którą się opiekujemy,  w przypadku pracy w godzinach otwarcia sklepów, gdy nie można opuścić miejsca zamieszkania z różnych przyczyn indywidualnych (np. zmęczenie, duża ilość obowiązków), z myślą o osobach niepełnosprawnych i niesamodzielnych, podczas odwiedzin gości oraz konieczności zrobienia zakupów lub braku potrzebnego produktu w domu (np. alkoholu na imprezie) – informuje Spiżarnia.

Jak informują przedstawiciele sklepu, zakupy internetowe będą możliwe w godzinach od 9:00-21:00 w promieniu do 15 km od lokalizacji każdego ze sklepów sieci Spiżarnia – Nasz Polski Sklep. Sklepy te znajdują się w Zawierciu, Olkuszu (Aleja Tysiąclecia 15D), Dąbrowie Górniczej (Tysiąclecia 4A) i Katowicach (ul. Ułańska 8).

Na indywidualne życzenia klientów istnieje możliwość dowozu również dalej. Możliwy jest także odbiór wybranych internetowo produktów bezpośrednio w sklepie.  Sklep online będzie oferował wszystkie produkty dostępne w naszych polskich sklepach. Co ciekawe, wprowadzimy także usługę e-hurtu, która zapewni możliwość zaopatrzenia dla mniejszych sklepów w atrakcyjnych cenach – mówią przedstawiciele sklepu.

Jak informuje Spiżarnia, e-sklep ma powstać w najbliższych miesiącach.

– Zrobimy wszystko, aby internetowy sklep Spiżarni ruszył w maju, jednak ze względu, iż naszym celem jest zapewnienie klientom gotowego, dopracowanego produktu, nie możemy dokładnie określić daty – czytamy w informacji.

Zdjęcie: flickr.com / Rowan Peter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.