zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Zakończenie Dni Zawiercia: Baciary, Kartky i PlanBe [ZDJĘCIA. AKTUALIZACJA]

W niedzielę zakończyły się tegoroczne Dni Zawiercia. W ostatnim dniu święta miasta wystąpili m.in. Baciary, Kartky i Plan Be.

W trakcie trzeciego dnia Dni Zawiercia odbył się m.in. kadryl na koniach w wykonaniu sekcji sportowej Jurajskiego Szwadronu Kawalerii im. Króla Jana III Sobieskiego, występ Ami i Gabi Band, koncert finalistów konkursu “Mam Talent od Jezusa” oraz występ uczniów Śląskiego Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej.

Zdjęcia: Aleksandra Płóciennik, Paweł Kmiecik, Paweł Kwiecień

15 KOMENTARZY

 1. Czy to prawda, ze Konarski chodził otoczony grupka ochroniarzy?? Boi się ludzi? Jakby był dobrym prezydentem, może nie musiałby się aż tak obawiać społeczeństwa? Poziom głupoty przerasta Himalaje…

  • Czy to prawda, że jesteś głupi i zawistny? Ja tego nie wiem, ale podobno ludzie na mieście tak mówią i podobno na fb są takie komentarze, dlatego pytam. Czy może ktoś to potwierdzić, może ktoś, coś słyszał lub wie? Podobno ludzie tak mówią, że nienawistnik jesteś, a ja chcę wiedzieć, jaki Ty jesteś?

  • Ja widziałem owszem chodzili wczoraj z prezydentem ludzie ale oni nie posługiwali się językiem polskim. Może ktoś nie potrafi rozróżnić delegacje z państw partnerskich od ochrony hehehe .

 2. Konarski? Porażka. Słyszałam, ze maja organizować na niego referendum we wrześniu czy tam październiku, ja chętnie się wybiorę i zagłosuje przeciwko takiej beznadziei w mieście.

 3. A ja czekam kiedy CBA wezma się za UM i poprzednie inwestycje sportowe za lata 2014-18 i przemianowanie ul. Pomorskiej BEZPRAWNIE I BEZ KONSULTACJI MIESZKANCOW aby sobie zrobic prywatny parking dla swoich przez poprzednika rzadzacego 2014-18.

  @Anonim
  10 czerwca 2019 o 9:02 am nie bądz hardy bo i za ciebie się wezma i całym pseudo sportem

 4. Mićka i radny Świderski powiedzą ile przytulili podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów.
  Radna Mićka taka sprawiedliwa,uczciwa a jak kolega z PO odchodził z prezesa wodociągów w grudniu 2018 i dał podwyżki tylko swoim 17 osobom(załoga liczy 140 osób) i bardzo duże nagrody to jakoś jej nie przeszkadzało,mega hipokrytka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.