zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Za nami Świąteczny Bazarek – Obudź się Karola [ZDJĘCIA]

Świąteczny Bazarek – Obudź się Karola – to nazwa wydarzenia, które odbyło się w niedzielę 16 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu. Organizatorem Świątecznego Bazarku była grupa Obudź się – bazarek dla Karoli.

W trakcie Bazarku zbierano pieniądze na rehabilitację Karoliny Bebel. W wydarzeniu wystąpili: Active Fitness Dorota Knapik, Chór Petrus z parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu oraz Karol Hadrych.

Radio Zawiercie i zawiercianskie.pl były patronami medialnymi wydarzenia. W poniedziałek 17 grudnia w Radiu Zawiercie dźwiękowa relacja z Bazarku.

Zdjęcia: Eliza Habrzyk

17 KOMENTARZY

  1. Brawo.Ja jednak w innej sprawie.Dzisiaj szedłem ul.Leśną,którą szedł również celebryta zawierciański p.Kosoń z dwoma kolegami.Słychać ich było z 20-30m.co trzecie słowo ku..a.Czy to ma być wzór dla młodzieży zawierciańskiej,jako nieformalny wiceprezydent.To ja dziękuję i nie życzę sobie aby ktoś taki reprezentował młodzież zawierciańską.Na pewno w Zawierciu jest dużo młodych inteligentniejszych,mądrzejszych i godniej zachowujących się młodych ludzi.Wiem że teraz słowo przeciwko trzem,ale cóż widocznie celebryci mogą więcej.

    • I co z tego? Rozumiem, że jak Ty byłeś w wieku Pana Kosonia to nie przeklinałeś, a gdy zaklął ktoś z grona Twoich kolegów lub przyjaciół to zatykałeś czym prędzej uszy i oddalałeś się szybkim krokiem, aby nie słyszeć tego ordynarnego języka. Jeżeli Pan Jakub posługuje się takim słownictwem, to świadczy to tylko o tym, że jest normalnym chłopakiem. Jak wiemy, nawet najwięksi politycy w prywatnych rozmowach “klną jak szewc”, o wybitnych artystach już nie wspominając. Po prostu tacy jesteśmy. Ważne tylko, aby publicznie umieć zachować klasę i pełnię kultury. Nie dajmy się zwariować.

  2. TAK, zawiercianskie głąbale, Pan Kosoń pewnie powinien przechadzac się po parku, wraz z kolegami rozważać lewicową filozofię Slavoja Zižkova, przyszłościowe wizje Fukuyamy, czasem staruszke przeprowadzić przez pasy, popijac wyłącznie cienką herbatkę bez cukru w LaStatzione, owijac się szalikiem i zachwycać drzwiami na Jurę koło MOPS-u. Bo tak wypada w Zawierciu, jak się jest na “stanowisku”.

  3. W okresie miedzywojennym utralila sie zasada i nadal obowiazuje, ze zwrot grzecznosciowy “Pan/Pani” przynalezy mlodej osobie, ktora jest po maturze, np.studentowi lub pracownikowi niskokwalifikowanu, ktory ukonczyl nauke zawodu i go wykonuje. NazywanieJakuba “Panem Kosoniem” jest malo grzeczne by nie powiedziec szydercze. Nie dolujcie dzieciaka chyba ze jest na tyle glupi ze traktuje to jako nobilitacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.