zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Za nami Charytatywny Turniej Futsalu „Gramy dla Karoli” [ZDJĘCIA]

W sobotę 21 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbył się Charytatywny Turniej Futsalu „Gramy dla Karoli”. Jego celem była pomoc Karolinie Bebel, zawierciance, która ucierpiała we wrześniu 2018 roku w wypadku spowodowanym przez austriackiego prawnika.

Organizatorem wydarzenia była grupa „Obudź się Karola” we współpracy z Centrum Rozwoju Lokalnego, Jura Cup, Urzędem Miejskim w Zawierciu, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zawierciu i Sengam Sport, a także Zakładem Poprawczym i Schroniskiem dla Nieletnich w Zawierciu oraz Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej EGO.

W trakcie turnieju odbyły się m.in.: licytace gadżetów znanych sportowców, rozgrywki futsalu, malowanie twarzy, atrakcje dla najmłodszych i porady specjalistów.

Wydarzenie było objęte honorowym patronatem prezydenta Zawiercia.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Wypadek i jego dalsze konsekwencje dla Pani Bebel to bardzo smutne i wstrząsające zdarzenie .Gratuluję wspaniałych koleżanek i kolegów ,którzy nie opuścili i nie liczyli na innych tylko sami postanowili pomóc .Niech dobre wiatry będą z wami dobrzy ludzie .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.