zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności

Za nami Bal Wszystkich Świętych [ZDJĘCIA]

W sobotę wieczorem w rajcówce, czyli siedzibie 1. Zawierciańskiej Drużyny Skautowej na terenie parafii p.w. NMP Królowej Polski w Zawierciu odbyła się druga edycja Balu Wszystkich Świętych.

W balu wzięło udział kilkadziesiąt dzieci i młodzieży przebranych w stroje nawiązujące do postaci świętych. Biletem wstępu na wydarzenie były słodycze, które zostały przekazane dzieciom z rodzin potrzebujących.

– II edycja Balu Wszystkich Świętych organizowanego przez naszą drużynę wymagała od nas niemałego wysiłku organizacyjnego, który został zrekompensowany przez uśmiech i radość dzieciaków. Podobnie jak w poprzedniej edycji balu, udało nam się zaciekawić i skoncentrować uwagę około 80 dzieci na niełatwym temacie świętości. Patrząc na reakcję uczestników oraz ich rodziców możemy stwierdzić, że pokazaliśmy środowisku, w którym działamy atrakcyjną alternatywę dla Halloween. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – były smaczne ciasta przygotowane przez rodziców, gry i konkursy indywidualne i grupowe z nagrodami w postaci słodyczy oraz zabawa taneczna w znanych wszystkim rytmach. Korzystając z okazji chciałbym podziękować każdemu, kto pomógł nam w organizacji tego wydarzenia, a w szczególności dh. wędrownik Julii Skroczyńskiej, która koordynowała całość przygotowań – mówi Piotr Pałęga, organizator i drużynowy 1. Zawierciańskiej Drużyny Skautowej.

Zobaczcie zdjęcia z balu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.